Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Büntetőfékezni férfiak vagy...

Büntetőfékezni férfiak vagy nők szoktak inkább? Na és azt elszenvedni?

Figyelt kérdés
Ez inkább a férfiak egymás közötti kakaskodása lenne? Vagy a nőknek is ugyanúgy szokása?
2019. szept. 15. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem inkább férfiak csinálják.

Nőktől inkább a "csakazértsem engedlek be magam elé" mentalitást szoktam tapasztalni.

2019. szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Pontosan, mi srácok büntetőzünk "fáááznak tötymörögsz 130-al pályán előttem gechhhhi nem látod, hogy én vagyok a kiráj sietek teeee rákoskoöorso "<----- igen ezt így akartam.


A nők meg még a zebrán sem engednek át, hát még mit, nem, hogy kereszteződésbe is megállnak, csak ne menj be.. ez ilyen, ezért kell jó zene és fedélzeti kamera :D


Örüljünk, máshol ezek mellett van skorpió, undorító kígyók és/vagy eső vagy más rosszaság, medve pl.

2019. szept. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ma már vegyesen művelik jónéhányan ezt.
2019. szept. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

A büntetést eddig csak férfiaknál láttam, viszont agresszív sofőrből legalább ugyanannyi nőt látok mint férfit.


Ahogy írják nem engedlek magam elé, nem engedlek át a zebrán. Vagy a kedvencem, mikor pályán utolér egy-egy női sofőr telefont nyomkodva vagy éppen cigizve és jön 1 méterre a seggemben vagy ide-oda szlalomozik mert próbál beelőzni jobbról, akármilyen kocsival a Suzikutól a BMW-ig.

2019. szept. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez a büntetőfék igen veszélyes bosszú..mert értelmetlen, és csak baj lesz belőle.


Látom a buszsofőrt szívató büntetőfékzőt eltorzult arccal ordít a kocsiban...a csuklós-buszos meg nem tudja mire vélni, mi nem tetszik a másiknak. Ráadásul tele a busz..

De rövid buszost is szívat némelyik, csakhát nemtudni miért, és e igazán jó megoldás? Lehet, hogy csak a feszültséget vezeti le valamelyik fittipaldi, aztán megy tovább, hogy na, győztem...

2019. szept. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Buszost ügye a legjobb büntetőfékezni, ha baj van elhajtasz és ha az utasnak baja van akkor a sofőr a hibás, kirugják nincs szakmája és akár csöves is lehet mert elveszíti mindenét, szóval ja, az menő.. ha megtalálom belinkelem a hasonló sztorit.
2019. szept. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
És mi a helyzet a hermafroditákkal meg a transzneműekkel?
2019. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!