Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan útvonaltervező...

Van olyan útvonaltervező program, ami több úticélból a lehető legrövidebb utat adja meg?

Figyelt kérdés

2019. szept. 15. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Minden útvonaltervező program a legrövidebb vagy a leggyorsabb utat adja meg (attól függ melyik van beállítva), akár több uticélból is. Olyan útvonaltervező programról még nem hallottam, amelyik a leghosszabb utat adja meg tervezéskor és csak egy uticélt tud kezelni.
2019. szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
2019. szept. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A google mapsben utvonaltervnél figyelembe veszi a helységek sorrendjét. Nem a legrövidebb utat járja be.
2019. szept. 15. 23:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a linken található oldal is ugyanígy csinálja.
2019. szept. 15. 23:48
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Be kell kapcsolni, hogy átrendezhesse az úticélokat. (Allow us to re-order stops on your route)
2019. szept. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
van, több útvonalat is felkínál, feltüntetve a távolságot, időt, akadályokat.én is ezt használom, ráadásul magyar.(és nagyon profi)
2019. szept. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben autóval mész, inkább a gyorsat válaszd mint a legrövidebbet, mert pár száz méterrel rövidebb út esetén bevisz kisebb falukba is letérve a főútról.
2019. szept. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lasertank válasza:
a "több uticélból a legrövidebb" számomra azt jelenti, hogy én pl. Budapestről vagy Gödöllőre vagy Győrbe szeretnék menni... melyik van közelebb. nem egyértelmű a kérdés
2019. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!