Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Másokat nem irritál, amikor a...

Másokat nem irritál, amikor a benzinkútnál tolakodó kérdéseket tesznek fel (akarok-e kávét, hűségpontos baromságok)?

Figyelt kérdés

Ráadásul szinte kényszer alá helyez, addig nem adja vissza pénzt, míg nem válaszolok. Most attól függetlenül, ez technikailag indokolt lenne, de akkor is zavaró.

Az is egy dolog, hogy központilag írják elő nekik, de a lényegen ez sem változtat.

Lehetőség szerint úgy tankolok, hogy visszajáró ne is legyen, ilyenkor faképnél tudom hagyni.

De amikor másképp jön ki a helyzet, máris felcsesznek ezzel az arcátlan tolakodással. Hasonlóan, mint az utcán kéretlenül tolakodó akárkik. Egyszerűen nem bírom, amikor kéretlenül akarnak rám tukmálni bármit. Tudom, hogy vannak toleránsabb figurák is, én ezt nem szeretem és ennyi.

Csak azt nem tudom, ezek a dolgozók tisztában vannak vele, hogy egyesek utálják őket ezért?

Vagy némelyik még direkt élvezi is, hogy szemétkedhet másokkal?


2019. szept. 16. 13:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
nem. ez a munkája. Kell és kész
2019. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy ez nem szemétkedés...
2019. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
47%

Ha ez ennyire felidegesít (ráadásul nem csak ott helyben, hanem még kérdést is írsz ki róla), akkor a te elmédben nem működnek túl jól a dolgok. Az utolsó sor alapján pedig úgy tűnik, még üldözési mániád is van.

Nem tudom, dolgoztál-e már valaha életedben, de ez úgy működik, hogy ha ő kap egy munkaköri leírást és/vagy szóbeli utasítást, akkor aszerint kell eljárnia. Mivel neki ez egy előírás, hogy ezeket meg kell kérdeznie, így megkérdezi. Még akkor is, ha neki is elege van saját magából. Kultúrember ezt megérti és elfogadja. Nem hiszem, hogy az alatt a fél perc alatt, amíg ezt a 2-3 kérdést felteszi, olyan fontos pillanatokat szalasztanál el az életedből...


/Nem, nem vagyok benzinkutas, de még csak pénztáros se. Nem lenne türelmem az ilyen barmokhoz./

2019. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Ilyen nehéz annyit mondani, hogy "nem, köszönöm"?
2019. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Ha zavar, tegyél panaszt a vezetőségnél! A cégeknek az az érdekük, hogy a vásárlók elégedettek legyenek, így ha sokan jelzik, hogy zavaró, akkor leállnak róla. Főleg hogy még csak nem is hatékony marketingtaktika, nem tudok olyan emberről, aki ilyen unszolás hatására valaha vásárolt volna bármit, szóval nem hiszem, hogy annyival növeli a cég bevételeit.
2019. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%

" A cégeknek az az érdekük, hogy a vásárlók elégedettek legyenek"


A profit az érdekük.

2019. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
A vásárló viszont nem fog hosszú távon olyan helyen vásárolni, amivel elégedetlen és ahol nem veszik figyelembe az igényeit.
2019. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
9%
Pitiáner alak. xxxx.00 forintig tankolja, mert sajnálja azt az 5-10 forintot. Normális ember kattanásig tankol, és kártyával fizet, ha már nem akar a visszajáróvalfoglalkozni...
2019. szept. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Engem is irritál az ilyen tukmálás, mindegy hogy benzinkút, áruház, vagy bármi más. Azt teszem ellene, hogy ahol nagyon tukmálnak, azt a helyet igyekszek kerülni, aztán majd hosszútávon kiderül, jó stratégia-e ez a cégek részéről, vagy nem, minden azon múlik, hogy azok vannak többen, akik ennek hatására vesznek még valamit, vagy azok, akik inkább nem mennek oda többet.
2019. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
Nehéz életed lehet, ha ennyire semmiségeken is képes vagy fennakadni. Az ég meg kék, az is zavar?
2019. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!