Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbuktam harmadjára az...

Nagylajos1999 kérdése:

Megbuktam harmadjára az elméleti kresz-en. Foglalkozzak még vele vagy hagyjam ott?

Figyelt kérdés
Érdekes otthon elérem a 68-70 pontot de ott közelébe se vagyok
2019. szept. 23. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem totózni kell a tesztekkel, hanem megtanulni a KRESZ-t, és akkor semmi problémát nem jelenthet az elméleti vizsga, ami egy nevetségesen könnyű felmérő.

Forgalmi vizsgán egyetlen szabálysértés miatt buktathatnak, és ott nincs egy perces gondolkodási idő sem, és nem három lehetséges válaszból kell kitotózni a helyest, ott egyszerűen tudni kell(ene), de tény, hogy sokan kapnak úgy jogosítványt, hogy a KRESZ tudásuk nagyon felületes.

Otthoni teszteken 1-2 hibapontnál nem illene többet csinálni, de ismétlem, nem a teszteket kell bemagolni, hanem megtanulni a szabályokat.

2019. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Ha egy iylen egyszerű dolog, mint a KRESZ nem megy, akkor hagyd a francba az egész vezetést még pár évig, míg elég érett és értelmes nem leszel hozzá.


Már csak azért is, mert a tanultakat élesben is alkalmaznod kell azonnali felismeréssel és nem ott tippelgetni, hogy vajon mi is lett volna a teendő.

2019. szept. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hogy készültél rá? Attól függ, azért nem olyan egyszerű. Én az elearning tanfolyamot csináltam meg, online nagyon sok tesztet töltöttem ki. Kresz könyvet is olvastam mellette, sokat segített megérteni pl rendőri karjelzéseket. Nagyon ajánlom hogy ne hagyd abba, csinálj még online teszt kérdéseket és próbáld meg újra.
2019. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én E-learningen csináltam. Nagyon sokat gyakoroltam, meg is lett elsőre 75/74 ponttal. Mit nem értessz belőle? Szívesen elmagyarázom, akár itt akár személyes üzenetben.
2019. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta?
2019. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még nem de majd jövőre megpróbálom hátha megértem
2019. nov. 6. 14:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi nem megy? Segítek szívesen
2019. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!