Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki járt már hasonló cipőben?

Valaki járt már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogy mi a tapasztalat, az autós iskoláknál, aki a 4. negyedéveben, azaz ősszel kezd vezetni, kb. melyik hónap az átlag kezdési időpont?

2019. okt. 2. 09:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha ősszel kezdesz vezetni, akkor melyik hónap az átlag kezdési időpont? Jó esetben október, ha kicsit jobban terhelt az iskola, akkor november.

Vagy mi a kérdés?

2019. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Szeptembert mondtak, de én is Októberre számítok. Nagyon várom már. Hátha ebben az évben elkezdhetem még.
2019. okt. 2. 11:27
 3/14 anonim ***** válasza:

Továbbra sem értem, mi a kérdés... ha megvan a kresz vizsgád, hívd fel az oktatót és kárj időpontot. Mi az, hogy szeptembert mondtak? Oktober van, legkorábban októberben tudsz elkezdeni vezetni.

Ismerek olyant is, aki novemberben kért időpontot, és februárban mehetett először vezetni.

2019. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Júliusban hívtam, elfoglalt, szeptembert mondott... szeptemberben hívtam, türelmet kért...
2019. okt. 2. 11:50
 5/14 A kérdező kommentje:
Tehát akkor bármelyik pillanatban szólhat, vagy legkésőbb Novemberben.... Rendben. Erre voltam kiváncsi, hogy Október, vagy November e az átlag kezdési időpont a 4. negyedévben.
2019. okt. 2. 12:34
 6/14 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem írtam. Nincs ilyen, hogy átlag, vagy legkorábban/legkésőbb. Ahol én tanultam vezetni, felhívtam, és még azon a héten mehettem, de mint írtam, ismerek olyant, aki csak hónapokkal később. Ha el van úszva az oktató, akkor két dolgot tehetsz, vagy megvárod, amíg valamikor hónapok múlva/tavasszal ráér, vag keresel másikat.
2019. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, az a baj, hogy akinél érdemes tanulni, annál várólista van... Várok, csak telik az idő.
2019. okt. 2. 14:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Én már hatszor váltottam volna oktatót/iskolát. Olyan nincs, hogy hónapokat várok egy oktatóra... Ráadásul ha túlterhelt, akkor könnyen lehet hogy szívás lesz vele vezetni, le fogja mondogatni, nehezen kapsz óraidőpontot, stb.
2019. okt. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ültem benn egy oktatásán az autóban. Korrektnek tűnt.
2019. okt. 3. 07:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Sokra mész vele, ha havonta le tudsz vezetni vele hat órát...
2019. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!