Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Menyibe kerül vonatjegy...

Menyibe kerül vonatjegy Budapest keleti Kolozsvára?

Figyelt kérdés
Tudja e valaki hogy menyibe kerül vonatjegy Budapest keleti pályaudvaról Kolozsvára?
2019. okt. 7. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem tudhatja, senki.

A szükséges adatok ismeretében, neked kell megnézned.

Itt, felül ki kell választani, ki kell tölteni, amit kell, és a „Jegyinformációk”-ra kattintva megkapod:

[link]

Ha valaki egyedül utazik, akkor az „Együtt utazók száma” 1, egyébként annyi, ahányan együtt utaznak. Utána mindenkinek (ha egyedül utazik, akkor neki egyedül) meg kell adni a születési dátumát.

Aztán a „Jegyinformációk”-ra kell kattintani.

2019. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

[link]


15€- tol vannak jegyek egy útra.

2019. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én múlt héten voltam. Nekem 15600 ft volt oda-vissza helyjeggyel együtt. De ha 4 napon belül visszajössz, és időben megváltod, akkor 30 eu. (Ez 10050 ft 335 ft-os árfolyammal) Ez helyjegy nélkül van.
2019. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerdán mennék most 13.40kor és hétfön vissza 7.35 ugy neztem neten ez egy vonat a transilvania ec. ha meg veszem szerdán az oda vissza jegyet hétfön érvényes lesz még vissza?
2019. okt. 7. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy vedd meg, hogy érvényes legyen.Megmondod a pontos dátumot a pénztárosnak, mikor akarsz menni és jönni. És akkor ő úgy állítja ki a jegyet. Sajnos, így a 30 eu-s jegy neked nem elérhető. A 42 eu-s a legolcsóbb+6 eu a helyjegy oda-vissza. Nekem ez került 15600 ft-ba.
2019. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a segitsèget igy legalàb tudom körülbelül mi a szitu.
2019. okt. 7. 17:50
 7/8 A kérdező kommentje:
jelentem :D 19euro volt 1irány és sikeressen oda értem meg vissza is :)
2019. okt. 16. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:

15 eurotol

utanna 19 euro

BP Cluj Napoca

2019. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!