Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Legrosszabb esetben mi bajom...

Legrosszabb esetben mi bajom származhat belőle, ha egy Lime elektromos rollert Budapesten hagyományos rollerként használok, regisztráció nélkül?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam és észrevettem, hogy lábbal hajtva is egész jól megy. Kicsit visít ugyan, de az direkt jó, mert figyelmezteti a gyalogosokat, hogy álljanak félre. Senki nem mondhatja, hogy elloptam, mert csak addig megyek vele, ameddig azon az egy utamon kell.

2019. okt. 9. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Legrosszabb esetben meghalsz közlekedési balesetben.
2019. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Hmm és mit mond erről a Lime es közted létrejövő szerződés? Attol, hogy nem kapcsolod be, még használod és ez nyilván látszik is a felügyeleti szoftverben.
2019. okt. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ketteske! Na és? Talán elkezdenek kergetni, hogy elvegyék tőlem a rollert? Az vicces lenne...
2019. okt. 10. 11:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok, ha már szanaszét hagyják mint a szemetet, ki sem kötik, akkor ne sírjanak ha valaki felkap egyet és megy egy kört vele ;) csak ne vidd túl messzire mert akkor tényleg utána járhatnak, van benne gps jeladó
2019. dec. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Brandon41 ***** válasza:
89%

Ezeket a rollereket amúgy nem olyan könnyű tolni/lökni mint a sima rollerreket, mert jóval nehezebbek az akksik miatt.

#4, szerintem nem a szolgáltató emberei hagyják szanaszét, hanem akik használják. Normális helyen kéne mindenkinek letenni, (nem csak leb*szni a járda közepére aztán csókolom, hanem mondjuk Mol bubi tartóhoz, vagy olyan helyre ahol nincsen útban) de az is ugyanolyan rossz ha valaki dühből eldönti, kárt tesz benne.

2020. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
72%
Nem megoldható.. Ha kB 10 méternél tovább elmozdul és nem fizettél érte, elkezd csengő szólni marha hangosan.
2020. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hatoska: Az nem nagy gond, kézzel könnyen be lehet fogni a hangszórót az elején. Az fékezés a nagyobb probléma, mindkét kerekét fékezi a kis szar. De lehetne csinálni egy gumipókkal rögzíthető, gördeszkakerekes vagy csapágyas kiegészítőt a kerekekhez (két tengellyel), az áthidalná a problémát. A GPS-blokkoló is megfontolandó.
2020. aug. 25. 12:35
 8/12 anonim válasza:
82%

Azért vicces hogy igénybe vennéd, de fizetni már fáj érte.. és iylen megoldásokon gondolkozol mint GPS blokkoló..

Gondolom tipikusan te vagy aki a bkvra se vesz jegyet vagy bérletet de ha elkapják akkor vérig van sértve.


Szerintem ez szánalmas hozzaallas. Vegyel magadnak egy rollert és tudsz közlekedni. Ja az is pénz.

2020. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kupicalajos válasza:
34%
Én pont erre voltam kíváncsi. Ezeket a rollereket szerintem magyarországra behozni elég kockázatos. begyüjtik a cigányok a kocsiba őket de még talán a helyszínen is szétkapják aztán megy is a méh-be vagy ajándékba a gyereknek átfestve. Meg amúgy is a magyar sokszor bunkó nép. bedobják a kukába, mások kertjébe, dunába. meg ahova csak lehet.
2021. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
be blokkol a kérék pár méter tolás sípolás után okosak. baszhatod.
2022. jún. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!