Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Egyéb kérdések

A kérdés

Legrosszabb esetben mi bajom származhat belőle, ha egy Lime elektromos rollert Budapesten hagyományos rollerként használok, regisztráció nélkül?

Kipróbáltam és észrevettem, hogy lábbal hajtva is egész jól megy. Kicsit visít ugyan, de az direkt jó, mert figyelmezteti a gyalogosokat, hogy álljanak félre. Senki nem mondhatja, hogy elloptam, mert csak addig megyek vele, ameddig azon az egy utamon kell.

Keress kérdéseket hasonló témákban: roller, elektromos

okt. 9. 20:42  Privát üzenet  

A válaszok
Legrosszabb esetben meghalsz közlekedési balesetben.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 9. 21:07 Privát üzenet
Hmm és mit mond erről a Lime es közted létrejövő szerződés? Attol, hogy nem kapcsolod be, még használod és ez nyilván látszik is a felügyeleti szoftverben.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 10. 08:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ketteske! Na és? Talán elkezdenek kergetni, hogy elvegyék tőlem a rollert? Az vicces lenne...

# 3/3Időpont okt. 10. 11:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a neve annak a gyűrűnek és hol lehet kapni, amit a hagyományos P45T foglalatú fényszóróizzó helyére kell tenni akkor, ha H4-es foglalatú izzót szeretnénk a fényszóróba?
Bicikliken mi a különbség az integrált és a hagyományos hajtás között? És melyik a jobb, és miért?
Mi értelme van a hagyományos GPS-nek?
Szerintetek érdes regiszrráltatni a kerékpárt a bikesafe.hu-ra?
E-Titánon, ha az oktatóm regisztrált, attól még nekem is kell regisztrálnom ugye? (lásd: lent)
Létezik e olyan szolgáltatás Magyarországon, hogy regisztráció és fizetés után, az emailjaimet hagyományos papírlevél forátumban eljuttatják a címzetthez?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!