Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Legrosszabb esetben mi bajom...

Legrosszabb esetben mi bajom származhat belőle, ha egy Lime elektromos rollert Budapesten hagyományos rollerként használok, regisztráció nélkül?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam és észrevettem, hogy lábbal hajtva is egész jól megy. Kicsit visít ugyan, de az direkt jó, mert figyelmezteti a gyalogosokat, hogy álljanak félre. Senki nem mondhatja, hogy elloptam, mert csak addig megyek vele, ameddig azon az egy utamon kell.

2019. okt. 9. 20:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Tízeske: Tudom, elektronikusan fékez, és ez kifejezetten jó, mert nagyobb erőt kell kifejtenem, és legalább edzek. A sípolót meg be szoktam fogni az egyik kezemmel. :)
2022. jún. 22. 14:47
 12/12 Brandon41 ***** válasza:
Szerintem meg ha edzeni szeretnél akkor, találj magadnak egy sportot (testépítés, futás, biciklizés stb). Ha rollerezni akarsz akkor vagy fizess a szolgáltatásért, vagy vegyél magadnak vagy elektromos rollert, vagy sima lábbal hajtósat.
2022. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!