Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Balesetem volt kocsival,...

Balesetem volt kocsival, bizonyíték nélkül hibás leszek? Lent kifejtem mert hosszú.

Figyelt kérdés
Egy kereszteződésben én voltam az első, zöld lámpánál elindultam. Egyenesen mentem, de szabálytalanul elém kanyarodtak szemből (neki is zöld volt természetesen, csak ő kanyarodott, ezért nekem lett volna elsőbbségem). Kamion volt, nem tudtam tőle tovább menni. Mire elment addigra jobbról balról zöld lett, és belém jöttek jobbról. Hívtunk rendőrt, de (hogy miért azt nem tudom, talán a stressz..) azt nem írtam le, hogy az elém szabálytalanul behajtó kamion miatt ragadtam bent a kereszteződésben. Hibás lettem én is, a másik is. Kértem meghallgatást, hogy el tudjam mondani mért ragadtam bent (mert ők azzal indokolták a hibámat, hogy a nagy forgalom miatt ragadtam bent, nem mértem fel előre, hogy el tudom e hagyni a kereszteződést). Ilyenkor nekem bizonyítanom kéne az állításomat? Mert bizonyítékom nincs rá, max a térfigyelő kamera, de nem tudom azt megnézi e ilyen esetben..
2019. okt. 19. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogadd el a vádakat ne írj alá semmit . Ragaszkodj a kamerafelvételhez . Kamionos rendszama nincs meg ?
2019. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs mert ő elhajtott a baleset közben
2019. okt. 19. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp ragaszkodj az általad leírtakhoz, és mondd el a teljes történetet!

Mondjuk nem értem hogy tudnak beléd menni, de szerintem az a hibás aki nem vesz észre egy a kereszteződésben álló autót. Mi van ha valakinek műszaki hiba miatt megadja magát az autó pont egy kereszteződésben?

2019. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
0%

Egy db kamion olyan lassan kanyarodott hogy az alatt elfogyott a zöld plusz a sárga és a kis szünet mielőtt a másik lámpa Piros-sarga aztán zöld?


Kamu kamu kamu

2019. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úristen utolsó.... Nehogy kérdezz hanem egyből irjad hogy kamu.. Végülis téged minősít, magadból indulsz ki.... De hogy a többiek értsék : zöld volt a lámpa a gyalogosoknak is, így hát megállt a kamion.. Okos utolsó így már érthető..?
2019. okt. 19. 19:43
 6/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
0%
Persze és a szàztagú cigány zenekar vonult át a zebrán....
2019. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj nagyon buta vagy, de a többiek hozzászólását még várom. Te ne fáradj.
2019. okt. 19. 19:49
 8/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
😀
2019. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!