Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Parkolóba tolatáskor ki volt...

Parkolóba tolatáskor ki volt a hibás?

Figyelt kérdés
Kis sebeseggél haladt előttem egy autó, majd balra jelzett, hogy le akar parkolni, én pedig kicsit jobbra kormányoztam, és megálltam mögötte. Hátramentbe kapcsolt, és elkezdett tolatni a parkolóhelyre, miközben én mozdulatlanul álltam mögötte. A manőver közben, a jobb elejével meghorzsolta a lökhárítóm bal oldalát. Nem jelentős a kár, csak a festék sérült, de nem ismeri el, a felelősségét. Szerinte túl későn álltam meg, és nem biztosítottam számára elegendő helyett a manőver vegrehajtásához. Telefonszamot cseréltünk, és megigérte, hogy még aznap felhiv. Azóta nem keresett meg, és mikor felhívtam azt mondta, hogy ő nem volt hibás és nem hajlandó kifizetni a lökhárítóm festését. Most mit tegyek?

2019. okt. 22. 06:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kárbejelentő lapot kellett volna iratni. Ezt már beszoptad. Amúgy ő a hibás.
2019. okt. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel te álltál , ő meg tolatott, így egyértelműen ő a hibás.

A helyszínen meg kellett volna írni a kárbejelentőt, ha nem ismeri el, akkor rendőrt kellett volna hívni.


Sajnos ezt így utólag már nem nagyon tudod bizonyítani, így ezt valószínűleg már beszívtad. Tökösnek kell lenni, mert a sok paréj nem szereti vállalni a felelősséget a tettei után.

2019. okt. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Ő hibás, te meg hülye vagy. Ki az, aki ilyen esetben csak áll és várja, hogy meghúzzák?
2019. okt. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
80%
Aki mozog az a hibás... Ott helyben kell elintézni nem utólag telefonálgatni..
2019. okt. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Álló autó nem tud balesetet okozni.

Szóval ő a hibás, te meg idióta, hogy hagytad elmenni.

Buktad ezt a dolgot

2019. okt. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megvan a telefonszama, és a rendszam. Utólag nem tehetek feljelentést?
2019. okt. 22. 07:12
 7/13 D. Brasco ***** válasza:
100%
Es megis mit akarsz rajta feljelenteni?Utolag ugysem fogod tudni semmivel sem bizonyitani,hogy ő ment neked,es ő a hibás........mert te előadod majd a te sztoridat ő meg a sajátját,aztan 1:1 es mindenki mehet haza
2019. okt. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

"túl későn álltál meg és nem biztosítottál számára elegendő helyet a manőverezéshez". :O


Na látod, itt rontottad el. Ezen a ponton kellett volna a szeme közé röhögni, és rendőrt hívni.

2019. okt. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Bambuci2 válasza:
88%
Most ezzel miért szenvedsz? Fizesd ki a festést, maszeknál 20 000 ft, mert nem kell lakatolni. A parasztot meg hagyd lógva, ezt megúszta, ismerd el. Ebből úgy se lesz sose igazság a feljelentés során sem. A rendőrség nem vizsgálja úgy se. Átdobja szabálysértésbe, mert ő ezzel nem foglalkozik. Ott, a bíró ezeket az ügyeket unja, mint a sz*r, hogy utólag kínlódik mindenki, ejteni fogja, mert semmivel nem tudjátok bizonyítani egymás igazát. Te kifizettél 20 000 ft feljelentési díjat, és még a kocsit se javítottad meg. Megéri? Legközelebb töltsd ki azt a kárbejelentőt. Legyen mindig a kocsiban, papír-írószerben legalább 30 ft-ba kerül.
2019. okt. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ő szava a tieddel szemben. Engedd el, tanulj belőle.
2019. okt. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!