Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Debrecenben parkolóbérlet?

Debrecenben parkolóbérlet?

Figyelt kérdés
A Thaly Kálmán utca környékén esetleg lehet valahol ingyen parkolni? Tudom esélytelen, mert belváros, de hátha. És tényleg csak úgy lehet lakossági bérletet venni, ha az állandó lakcímed ott van, ahova bérletet akarsz és az autó is a te neveden van? Nekem elég drága lenne a biztosítás, mert A0-ból indulnék, ezért édesapám nevén van az autó már lassan 3 éve, és így olcsóbb a biztosítás. Esetleg valaki valami okos megoldást tudna mondani(ha valaki járt már így)? Köszönöm!

2019. nov. 8. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A legokosabb amit mondani tudok: menj el a Malompark 2-be, és ott a DKV ügyfélszolin próbálj meg valami tárgyalóképes ügyifogyit kiszúrni, és konzultálj vele! (a parkolóbérlet nem garantál szabad helyet!)
2019. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet berletet venni, de sokkal dragabb, ha nem ott laksz.
2019. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es,valóban,de tényleg nem mindegy, hogy 6 ezret vagy 88 ezret fizetek ki.
2019. nov. 10. 17:10
 4/4 A kérdező kommentje:
1-es: és akkor járni fog a parkolóbérlet 6 ezerért? :D Igen, azt tudom, hogy nem biztosít helyet, de olcsóbb, mint óránként fizetni.
2019. nov. 10. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!