Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol tölthetek szombaton...

Pszicho88 kérdése:

Hol tölthetek szombaton Pesten autós aksit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lemerült az aksi az autómban. Gyújtást sem lehet rá adni. senkit sem ismerek itt. Melyik szervízben tudnám tölteni?

Mennyibe kerülne körülbelül?



Köszönöm.


2019. nov. 8. 20:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Hívhatsz valami asszisztenciát aki bebikázza. Az egyszerűbb mint töltögetni az aksit valahol. Esetleg leinthetsz valami ráérő autóst, hogy segítsen. Milyen városban ragadtál le?
2019. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
bocs látom, Pesten :) Ott tuti tudsz hívni megfizethető áron asszisztenciát.
2019. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

első keresésre ezt találtam neked:

[link]


Felhívod és megkérded, h xyz környékre kiszállva mennyiért bikázna be. Elvileg 0-24-es

De ha ez nem jó, akkor ugyanígy keress valami 0-24-es automentőt

2019. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
Ha valami parkolóban vagy jó esetben még egy másik autóst is megkérhetsz egy bikázásra, aztán adsz neki pár forintot, olcsóbban kijössz mint bármilyen kiszállós hivatalos szolgáltatással.
2019. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Bika kábelem sincsen sajnos.

Ingyenes helyen ragadtam, nem sürgős a bikázás.

Most ezt nem tudom, hogy ha bebikázzuk a kocsimat, és elmegyek vele valahová, ott leállítom, akkor ha mondjuk következő alkalommal beindítom mi rá a garancia, hogy be is indul és lesz benne annyi töltés?

Még a lámpa se ment a kocsiban, a fényszóró se.

Full nullán lehet az aksi, lehet tönkre is ment.


Vegyek egy bika kábelt és bikáztassam be valakiéről?

2019. nov. 8. 21:24
 6/19 anonim ***** válasza:
47%

Ha be lett bikázva legalább fél óráig ne állítsd le, az sem baj ha közlekedsz vele, hogy ne alapjáraton ketyeregjen.


Garancia arra nincs, hogy utána beindul, bár azért még egy rossz akksi sem úgy csinál, hogy totál 0-ra kerül pikk pakk, előbb érezhető rajta, hogy már nehezebben teker stb. Szóval ki kéne deríteni, hogy akksival van gond vagy valami szívja.

2019. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Több mint két hónapja nem volt beindítva a kocsi.

Lehet, hogy ez a gond?

2019. nov. 8. 21:38
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
Hát akkor azért az az akksi nem tökéletes, mondjuk ha van pl riasztó benne ritka esetben az is elég hogy ennyi idö alatt leszívja.
2019. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Van benne riasztó, csak nincs bekapcsolva.

Talán ki kéne vennem az aksit és elvinni egy szervízbe, ahol föltöltik. Bebikázáshoz kéne egy bika kábel is, amit most nem tudom mennyiért vesztegetnek.

Kár, hogy nincs valami olcsó autómentő, aki 5000 körüli áron kiszállna Budapestre a Budai vár közelébe.

2019. nov. 8. 21:48
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Ha ki tudod venni az is megoldás, bár nem tudom van-e olyan szerviz ahol ugymond hivatalosan foglalkoznak akksi töltéssel. Mondjuk nem tudom akksi töltök miylen áron menne, de szoktak néha lenni ilyen akciok szupermarketekbe is, persze nem top minöség de hobbi célra tökéletes darabok.
2019. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!