Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy valaki 2-3...

Létezik olyan hogy valaki 2-3 hét alatt leteszi a B KRESZ elméleti részét?

Figyelt kérdés
2019. nov. 11. 08:59
 1/7 A kérdező kommentje:
7.-én kezdtem,és már a 6-os modulnál tartok.86-93%-os teszteket csinálok néha sikerűl a 100-is.Igaz tanulom is tisztességesen amikor idolőm engedi 10hónapos babám van egyszóval nemvagyok idő milliomos de annál inkább kitartó.
2019. nov. 11. 09:04
 2/7 A kérdező kommentje:
Még kb 2hetet adok magamnak ha igy megy akkor viszonylag hamar meglessz.De ha netán meg is bukom elsolőre akkor megyek mégegyszer es mégegyszer.Régi álmom válik valóra ha sikerűl.
2019. nov. 11. 09:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Létezhet... de bennfentesnek kell lenni az iskolánál, némi csalással kivitelezhető.

Az elméleti oktatás 28óra, vagy e-learning, és vizsga időpontot sem adnak 2-3héten belül "normál" esetben.

Kapcsolatok nélkül tehát ne számíts 2-3 hónapnál rövidebb időre, több könnyebben lehet.

2019. nov. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magát az anyagot be lehet vágni 1 hét alatt, ha nincsen semmi egyéb elfoglaltságod, és tényleg tisztességgel leülsz és átnézed. Ha szerencséd van akkor kapsz 1 héten belül (én anno kaptam) vizsga időpontot is.


Szóval létezik.


Ettől függetlenül kár ezt számolgatni, meglesz amikor meglesz.

2019. nov. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.Az a baj h nekem nincs 2-3 hónapom.Februarban szuletik a kisfiam addigra szeretnék már vezetni.Az e-learning-en keresztűl csinálom,és a párom eggyik jó ismerőse(mindenki annál az iskolánál vizsgázott a családjában) az oktató hölgy aki kiadta a tananyagot és majd vezetni tanít.Tehát talán sikerűl..
2019. nov. 11. 09:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A vezetés tanulás és a türelmetlenség nem jó párosítás.

Azt az oktatóval tudod megbeszélni, hogy kb mennyi várakozási időkkel számolj, de ez ugyanaz a téma, amit írtam: megfelelő kapcsolatokkal esetleg lehet hamarabb lesz vizsga időpontod, normál esetekben a vizsgákra is várhatsz 2-3hetet.

KRESZ vizsgán nincs meglepetés, arra fel kell készülni rendesen, hogy elsőre sikerüljön, meg kell tanulni, nem totózni a tesztsoron.

A vezetés gyakorlás már komplikáltabb, senki nem tudja előre, hogy mennyi gyakorlásra lesz szüksége a sikeres vizsgához.

Nem állítom, hogy nem lehet januárig sikeresen levizsgázni, de ahhoz nagyon jó, és együttműködő oktató kell.

A vezetés gyakorlás stresszes, sok tanulót megvisel, szerintem nem jó, ha belelovvallod magad abba, hogy februárig muszáj levizsgázni...

Próbáld meg, de ha nem olyan ütemben haladsz, ahogy azt most elképzeled, ne stresszelj rá, keveseknek sikerül 6hónapon belül jogosítványt szerezni, de nem is lehetetlen, az oktatón és rajtad múlik.

2019. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm szépen.Megpróbálok nem rágörcsölni mert annál rosszabb lesz. :)
2019. nov. 11. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!