Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha valaki nem vezetett az...

NPatrik000 kérdése:

Ha valaki nem vezetett az elmúlt 28 napban tachográfos járművet, hanem egyéb tevékenységet végzett akkor neki elég egy tevékenység igazoló lap erre az időre?

Figyelt kérdés

1.Vagy külön kell a napi, heti pihenőre is?

2.Ha volt abban a 28 napban szabadsága, akkor arról is külön kell?



#tachográf #Tevékenység igazolás
2019. nov. 11. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de én naponta korongoznék is, tacho centert nézz youtube-n. :)
2019. nov. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én se vezettem az elmúlt 28 napban ilyen járművet, sőt az elmúlt 24 évben sem. Hol és kitől kell ilyen papírt szerezni?
2019. nov. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha korongozik akkor a korong hátulján kell húzni az egyéb munkát és a pihenőt?
2019. nov. 12. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, hátoldalán.
2019. nov. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bőven elég. Én a hétköznapokban egy, az 561 értelmében nem tachográfközelezett tevékenységet végző járművet vezetek (menetrend szerinti személyszállítás a telephely 50 km-es körzetén belül), de ha hétvégeken másodozom, vidékre, akkor ezt megelőzően kérek a cégtől egy ilyen papírt, amin igazolják, hogy az 561-es rendelet alapján nem tachográfkötelezett járművet vezetek, és ennyi.
2019. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!