Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Angliából Magyarországra busszal?

Angliából Magyarországra busszal?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani olyan fuvaros céget, aki csomaggal együtt visz embereket is Magyarországra? Nem szükséges a háztól házig opció, de nem lenne hátrány.


Olyan is érdekelne, aki csak csomagot visz, megbízható, és nem több száz font egy csomag.


Tapasztalatokat is szívesen fogadnék akinek volt része ilyenben. :) Voltam már autóbusszal Németországban, az is hosszú volt, de bírom az utazást. Repülni egyedül viszont képtelen vagyok, pedig minden szempontból az lenne az egyszerűbb, rövidebb, és talán még olcsóbb is. De eddig minden alkalommal rosszul lettem. Volt hogy a gépet is majdnem lekéstem. Inkább ülök a seggemen, és utazók többet autóval/busszal.


2019. nov. 12. 18:54
 1/2 Beviz Elek ***** válasza:

Esetleg: [link]


Sok cég van, kevés az esélye hogy pont itt fognak egy bevállt fuvarozót ajánlani, angliai csoportokban több esélyed lesz.

Akár magánszemélyt is találhatsz aki megy haza és így összedobnátok az üzemanyagpénzt. Persze attól is függ mennyi a csomag...

2019. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Oszkár.....
2019. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!