Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Friss B kategóriás jogosítvánn...

Friss B kategóriás jogosítvánnyal Postára 3,5 t-s kocsira?

Figyelt kérdés
Üdv! Friss B kategóriás jogosítvánnyal mennyi esély lehet bekerülni (17 évesen) Postához kocsira? Amennyiben van esély akkor mennyi bérre számítsak?
2019. nov. 18. 08:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
friss jogsi és 17 éves kombóval.... sok sikert!!!!!!!! Inkább tanuljál!
2019. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi az építő jellegű kritikát, csak sajna egyik kérdésre sem sikerült válaszolnod :D
2019. nov. 18. 11:15
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Hát kb 0..
2019. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
A helyeben, a postánál érdeklődnék. De, nem vagyok a helyedben. És, a közeledben levő postai szervezetet sem képviselem.
2019. nov. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
német posta azonnal felvesz :)
2019. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Lehet felvesznek, de 18 évesen biztos. Mivel fiatalkorú vagy más törvények vonatkoznak rád mint egy nagykorúra. Ha összetöröd az autót nem tudják rádterhelni a felelősséget még.

Én most megyek el teherautózni, láttam a postánál teherautóra ilyen 350 et fizettek/hó. Furgonra azt hiszem ilyen 250 körül láttam. De utána kell kérdezni.

2019. nov. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6.)Azoknál az állítólagos 300e+Ft-os állásoknál az is ott van hogy RÉSZLETES SZAKMAI önéletrajzzal kell jelentkezni-szerintem nem véletlenül-tehát valszeg tapasztalt/gyakorlott sofőröket keresnek város/országismerettel.


Voltam csomagos postás,a legfiatalabb kézbesítő-sofőr 25év körül lehetett,17-18évesen nem hinném hogy felvesznek bár nem nagyon válogatnak de azért biztos van valami életkor,vezetési tapasztalat elvárás.És nem csak vezetni kell hanem a járművel foglalkozni,csomagokat kezelni,pénzeket beszedni,elszámolni velük,(azért tutira meggondolják több százezret egy ennyire fiatalra bízni) stb.

Amúgy abszolút kezdőként kapnál úgy 100-110e Ft (+borravaló 10-20e)környékén,a 6 hónap próbaidő után valamennyi emelés,cafetéria,prémium,munkaruha.

2019. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én csak 20 éves vagyok, teherautón dolgozok 400 nettó megvan. :) Mi itt a kérdés?

Lehet neked a százezer soknak tűnik de egy olyan nagy vállalatnál az aprópénz. Nyilván 17 évesen nem, de 18 évesen felveszik. Van betanulási idő. Valahol el kell kezdeni, vagy mindenki menjen egyetemre 25 éves koráig?

2019. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja és #7 szerinted ha egy gyárban kapnak ilyen 150-200 ezret az emberek ő 110 et fog kapni? Ne nevettess.. Ennyire azért nincs elmaradva az ország, legalábbis a nyugati oldala nem. Hol élsz, Borsodban Mordorban?
2019. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
van a postánál is ember hiány! Heves M ahol lakom vesznek fel, csak nagyon rossz a szabadidő, bér kevés, igaz a szolgálati egyenruha.
2019. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!