Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 17 évesen autóra gyűjteni?

17 évesen autóra gyűjteni?

Figyelt kérdés
Tudnátok ötleteket adni, hogy hogyan tudnék összegyűjteni kb 5-600 ezer Ft-ot következő nyárig?
2019. nov. 18. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Diákmunka. Simán meglesz.

De ki fogja fenntartani?

2019. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy én, csak a biztosítást fogja anyám fizetni, tankolni, meg minden mást én fogom. Nyáron többet tudok dolgozni, meg iskola mellett is dolgozni akarok, hogy legalább fent tudjam tartani. Annyira nem félek a fenntartásától, mivel csak hétvégi autó lesz, télen meg főleg bakokon fog pihenni
2019. nov. 18. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Diákmunka.

Csak meg ne lepődj majd hogy a "hétvégi" autónak is lesznek költségei

2019. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Haveromnak már 14 éves korába sikerült egy A7-et venni ő akkor külföldre vitt ki csajokat már akkor ő vezetett a csicskák persze eltiltották kb. több évre mint amennyi idős volt akkor LoL.


De ha elmész gyárba dolgozni összejön az pár (sok) hónap után.

2019. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14 évesen külföldre, persze :DDD
2019. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Diákmunka.

Aztán gondold végig, hogy ha anyádékat húzod le a biztosítással, a több közterheket miért nem velük fizetteted, hogy maradjon benzinre is pénz?

2019. nov. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanabban a cipőben jártam mint te 17 évesen. 14-5 éves koromtól nyaranta dolgoztam diákmunkát, elég fos volt a fizetés, 120/hó. Mindig ugyanoda mentem. 16 és fél évesen megcsináltam a jogsit saját pénzből. Amint meglett mentem is autót venni, persze dolgoztam mellette, pont nyár volt. Viszont én nem tettem ilyen magasra a lécet, hogy 600 ezer Ft

300ért vettem az elsőt. Elkezdődött a suli és az évfolyamon nekem volt egyedül jogosítványom és autóm, annyira örültem ennek, hogy elmentem évközben is dolgozni(anyám nem örült neki) azért, hogy legyen pénzem üzemanyagra. Mindennap mentem iskola után egy 100 km-et 3-4 csajjal össze vissza. Aztán mentem dolgozni, hétvégéim is gallyra mentek az autó fenntartása miatt. Kicsaptak a suliból. Tehát a tanulás rovására ment, persze lehet ezt okosabban is csinálni.


Most 19 vagyok, már volt 4 autóm, jelenleg van 2 (egyik hobbi, másik napijárós) és a teherautó jogosítványom is meglett, de érettségim nincs. Talán majd bepótlom azt az egy évet egyszer.

2019. nov. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!