Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a kamionosok...

Az igaz, hogy a kamionosok zacskóba kakálnak?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a tanfolyamot...de erről stlacika nem mesélt:SS..

2019. nov. 20. 10:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%

igaz.

nekem van néhány kamionos ismerősőm, mindegyik mesélte, hogy olyan helyen ahol nincs wv felmennek a platóra ha van hely és teszkós szatyorba beleküldik a barnamacit.

ha nézed Szili furgonnal csatornát, ott ő elmondja, hogy nála vödör van a furgonban, abba rakja a zacskót és abba rakja a "csomagot"

de például építkezések is szokták így, azért az sem jó ha teleszarják az épülő házat a másiknak meg kerülgetnie kell miközben csinálja a dolgát.

Beszélt erről Lacika is, csak gondolom nem nézted meg minden filmjét.

2019. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Jesszus...en nem ilyen lovat akartam.
2019. nov. 20. 10:51
 3/32 anonim ***** válasza:
53%

hát de mégis mit gondoltál?

nem mindig csak parkolóban lehet megállni, és nem minden parkolóban van wc

és ha van is lehet én mégis a bokrot választanám olyan koszos.


Kamionos Pepe is mutatott múltkor a videójában érdekes wc-t :D


nem kényeseknek való ez a szakma az biztos!

2019. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
70%

prefesszpr csatornáját sem láttad?

Norbi megmutat azért komoly doolgokat.....

2019. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

De ennek a zacskóba tojásnak mi értelme van? Mondjuk toronydaru kezelőnél még megértem, hogy csak ezért nem fog le-föl mászni.

Nem vagyok kamionos, de rengeteget autózom az országban. Ha út közben jön rám, megállok egy benzinkútnál (a legtöbb elég kulturált), vagy autópálya pihenőnél (igaz ezek sokszor nem valami tiszták), vagy végső soron az út mellett megállok és egy fás-bokros részen elintézem a természetben. Volt erre már részemről többször példa, de még soha nem jutott eszembe hogy zacskóba kakáljak és magammal cipeljem. Természetes anyag, az erdőben teljesen lebomlik, az állatok sem zacskóba csinálják.

2019. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
65%
Én se értem, minden megállóhelyen (lerakó, felrakó) lehet vécézni legalább ha szólsz, út közben meg megállsz. Pályán pihenőnél, bundesen meg még több hely van.
2019. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
63%
Dehogyis, kikakilnak az ablakon menetközben.
2019. nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom kizártnak, de már régóta létezik mobil vécé, ami sokkal kulturáltabb.
2019. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
62%

"Ha út közben jön rám, megállok egy benzinkútnál"

Nem mindenhova tud bemenni kamionnal.

Vagy vezetési idő miatt lehet nem ér el olyan helyre ahol van wc.

Vagy éppen odaesett egy lerakóra, de már nincs ideje tovább menni parkolóba és 9-11 órát ott kell állnia valahol a semmi közepén.

Nem annyira mobil ám kamionnal az ember!

Nincs az, hogy akkor menjünk el wc keresni, meg boltot keresni.


"az út mellett megállok"

Nagy autóval azért ez nem olyan egyszerű kamiont nem húzunk le az aszfaltról, mert megsüllyed és az a jó ha csak megsüllyed és nem borul be az árokba.

Biztos örülnél neki személykocsival ha előtted megállna a sác közepén egy kamion 10 percre :D



"soha nem jutott eszembe hogy zacskóba kakáljak és magammal cipeljem"

én nehezen hagyom ott, mégiscsak egy darab belőlem!

:DDDDD

2019. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

"Nagy autóval azért ez nem olyan egyszerű kamiont nem húzunk le az aszfaltról, mert megsüllyed és az a jó ha csak megsüllyed és nem borul be az árokba."


Lehet nem értek hozzá, de szerintem a zacskóba szaráshoz is minimum meg kell állni és nem menet közben csomagolja be a csokit...

2019. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!