Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerűl a jogsi megigén...

Mennyibe kerűl a jogsi megigénylése az okmányirodába?

Figyelt kérdés

Nem az első jogsi, nyáron kártyával fizettem a C-ért, most meg CE-t kellene kiváltanom, de nem tudom mennyibe kerül.


Kormány oldalon csak azt írják, hogy "illetékmentes".


21/F



2019. nov. 20. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A vezetői engedély kiállítására irányuló eljárás illetéke 4000 forint. Az öregségi nyugdíjkorhatárt betöltött kérelmező esetében, valamint ha az egészségügyi hatóság előírása alapján a vezetői engedély érvényessége 1 év vagy annál rövidebb, a vezetői engedély kiadásának illetéke 1500 forint.
2019. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na, ez gyors volt. Köszönöm :).


Most már amúgy lehet vezetni a kapott papírral? 4 éve amikor a B-t igényeltem mondta a néni, hogy amíg nem jön a postás az udvaron lehet. LoL -mondtam.


Viszont olvastam egy cikket a BP-i autósoknál, hogy már lehet. Ez igaz? Mert jövő héten kéne vinnem egy autót trélerel. De jogsi nélkül nem merem, addig nem jön, üeg igaz? Mármint jövő hét szerdára.

2019. nov. 20. 23:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan annyit fogsz fizetni mint tavaly
2019. nov. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 csak hosszabbitas eseten lehet, uj kategorianal nem
2019. nov. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nos, 4 ezer volt, és! Nem 3 nap, hogy mehess az okmányirodába, hanem már másnap, de én második napon mentem. Elvileg 8 nap , és meg is kapom,szerintem már kedden a zsebembe lesz.


És páv-ot nem írják be, hiába van ott , hogy PÁV minősítések :

:)

2019. nov. 21. 13:07
 6/6 anonim válasza:
Ha ez az 1. jogsid, akkor ingyenes. Minden más estben 4000 Ft az illeték.
2019. nov. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!