Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga?

Sikeres1 kérdése:

Forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7-órám van még a 30-ból hogy vizsgára mehessek

Át viheti a következő évre? vagy még az idén le tud vizsgáztatni? Attól félek hogy át viszi a következő évre és így jó sok pót órát kell vennem.

Előre is köszönöm a normális válaszokat!


2019. nov. 23. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már csak jövőre mész vizsgázni.
2019. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jobban örülnék ha még az ünnepek előtt le tudnék vizsgázni:D

De köszönöm a válaszod!:)

2019. nov. 23. 14:51
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem átviheti, és át is fogja, mert azt hiszem december második hetétől már nincsenek forgalmi vizsgák (lehet rosszul tudom, de ez rémlik), plusz majdnem biztos, hogy 30 órával nem fogsz levizsgázni, és meg kell legyen az 580 km is.
2019. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az oktatóddal nem vagy beszélő viszonyban?

Ezt vele kellene megbeszélned.

Nekünk fogalmunk sincs arról, hogy valójában milyen szinten állsz, a 30óra csak egy kötelező minimum, sokaknak 50 őra gyakorlás is kell a sikeres forgalmi vizsgához.

Az oktatók kezében pedig ott van egy adu ász, az 580 kilométeres limit, ami akkor van meg, amikor ő akarja.

Nem értem mi a probléma, ha csak jövőre mehetsz forgalmi vizsgára, de a lényeg, hogy ezt csak az oktatóddal tudod tisztázni.

Már az sem biztos, hogy ha holnap kér időpontot vizsgázni, az még az idén lenne, nem tudjuk ott most milyen leterhelt a rendszer

2019. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A km-er, az meg van :)

Vezetésemmel nincs probléma viszont nem vagyok még profi ami szerintem érthető.

2019. nov. 23. 15:12
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Ha át viszi mégis akkor türelmes leszek.

Pihenek addig egy kicsit ami sok ember szerint hatásos.

2019. nov. 23. 15:14
 7/11 anonim ***** válasza:

Hatásos bizony!

Nekem az első forgalmim nem sikerült, utána ugye 1 hónapot várni kell, nem is vezettem addig, csak a vizsga előtti két napon. Azt hittem, hogy mindent elfelejtek, mert úgy gondoltam, hogy ez csak úgy lesz jó, ha benne vagyok. De Olyan jól mentem mint azelőtt soha, de tényleg. Nekem például nagyon kellett az a kis szünet, hogy leülepedjenek és rögzüljenek a dolgok, vagy nem is tudom.

2019. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyban függ attól, hogy mennyit vezetsz egy héten. Én pénteken vizsgáztam, és ezt leszámítva, még 5 órát vezettem azon a héten.

Nekem a 15. óra környékén (vizsganap előtt egy hónappal kb.) kitűzött nagyzolva egy hetet, hogy ő ott tervezi a vizsgát, majd egy hétre rá már egy konkrét napot mondott.

Tesómnak is volt egy hónapos kihagyása, mikor külföldre utazott, és jót tett neki ez a "kis" kihagyás.

Szerintem kérdezz rá, az a biztos. :)

2019. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek! :)

Jó érzés olvasni hogy már ti túl vagytok rajta. Én már most izgulok így a vége felé:) amúgy minden héten 1napot vezetek.

Sok balasetmentes km-nektek! :)

2019. nov. 23. 19:44
 10/11 Hovarju ***** válasza:

Bármi előfordulhat. Csak az oktatód fog tudni biztos választ adni.

Én egy pár éve december 10-én vizsgáztam, a váltótársam szintén, de ő megbukott és csak februárra kapott újabb időpontot.


Minden attól függ mennyi a vizsgázó és úgy emlékszem, hogy december közepe után már csak január közepén kezdik a vizsgáztatást.


Addig is jó gyakorlást.

2019. nov. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!