Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lassan forgalmi vizsgám lesz...

BetonBabszi kérdése:

Lassan forgalmi vizsgám lesz Szegeden, és kíváncsi lennék arra, hogyan zajlik ez az egész? Esetleg akinek van ezzel kapcsolatos friss élménye, annak nagyon örülnék hogyha megosztaná velem!

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb. egy hónapja vizsgáztam. Sikerült elsőre. Nagyon rendes vizsgabiztost kaptam. Kereskedőközből van indulás "rajthelyről". A gyakorlòpálya mellől.

Elkéri a személyid. Átnézed az autót, röviden elmondod. Hùzol tételt, elmondja a vizsga menetét, meg a manővert meg a parkolást. Elindulás után ne felejtsd el a fékpróbát. Mondd is ki, hogy a fék működik.Utána az oktatò mondja melletted hogy merre menj. A tükröket nagyon figyeld. Jò sűrűn. A gyalogosokra nagyon vigyázz. Milyen kocsin vizsgázol?

2019. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Új Honda HR-V.
2019. nov. 26. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok! Én vizsga előtt vezettem is kb másfél òrät. Az sokat segített nekem.
2019. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. nov. 27. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!