Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megállapítani...

Tazmán12233 kérdése:

Hogyan tudom megállapítani otthon hogy milyen a gázolaj minősége?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ajánlatot olcsó gázolajra. Nem tudom hogy be merjem-e tankolni a kocsiba vagy ne a minősége miatt. Van rá valami mód hogy otthon megállapítsam milyen minőségű?

2019. nov. 25. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Roviden: nincs. Ha felted az autodat, ne vedd meg.
2019. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Olcsó gázolaj?

Drága javítás lehet, ha modern Dieselbe rakod....

2019. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogyha kitöltök egy kicsit egy átlátszó edénybe akkor a víz leül az aljára. Már ha felvizezett. Mennyi idő lehet amíg szétválik?
2019. nov. 25. 19:33
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha csak ENNYI eszed van, akkor ne csodálkozz, ha tönkremegy az autód!
2019. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Milyen autód van? Ha valami régi adagolós szívó diesel simán mehet bele. Ha új akkor hanyagold.
2019. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha neked megér ennyit a pancsolt gázolaj......
2019. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik, hogy honnan jön az a gázolaj, ha valaki volános, vasutas, kamionos stb és onnan hordja, akkor kb nincs kockázat, ha valami keleti " import " akkor már inkább fenntartásokkal kezelendő.
2019. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az offokat azoknak akiknek ENNYI eszük van, hogy nem a kérdésre adnak választ. Nem tankoltam semmibe pont azért mert nem tusom milyen. Akinek nem inge... itt a lényeg hogy meg tudom-e otthoni körülmények közt állapítani hogy pancsolt vagy nem. Ha igen akkor hogyan?
2019. nov. 25. 21:21
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Na, akkor meg egyszer: nincs ilyen hazi modszer, a petrolkemia picit bonyolultabb annal, mint hogy a spajzban ket kolasuveggel meg egy badoglavorral kideritsd, mibol van a gazolaj amit 'szereztel' (azaz lopott neked valaki a munkahelyerol). Vagy megbizol benne es betoltod, vagy nem.
2019. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet nagyon pancsolni meg higitani sem.

A vízzel nem keveredik el, bármi más az meg úgyan olyan drága mint maga a gázolaj.

AZ amit te kaptál az lpott lehet, úgy hogy azt bele töltheted. Vagy az ukrán gázolaj ami nagyon olcsó , de az is jó a motorba.

2019. nov. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!