Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Számíthatok majd csekkre?

Számíthatok majd csekkre?

Figyelt kérdés

A tegnapi nap folyamán az ország egyik végéből kellett átmennem a másikba.. Már majdnem megérkeztem a címre amikor egy tephelynek a kereszteződésében lakott területen kívül fel volt szerelve jelzőfény,amely alatt sikeresen átdurrantottam 90km/h-s sebességgel...

Én nekem mivel nincs helyismeretem így nem vagyok azzal tisztában, hogy volt e alatta kamera és ha igen akkor működött e...

Adok egy linket a pontos helyhez, hátha valaki aki jártas itt, az tud segíteni:



[link]



2019. nov. 29. 16:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Közlekedési jelzőlámpa, amely éppen pirosra váltott*
2019. nov. 29. 16:05
 2/11 belapus ***** válasza:
54%
Nem ismerem a helyet, de úgy tudom, a helyismeretnek nincs köze - Magyarországon belül legalábbis - a "Sebességkorlátozás" jelzőtábla értelmezéséhez.
2019. nov. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Láttam előbb a 70est majd az 50est,de előttem konvojba mindenki haladt 90km/h val így én se lassítottam...
2019. nov. 29. 17:00
 4/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul már a tököm tele volt, kb 6 órája haladtam (1szer álltam meg mindössze) ha nem muszáj ilyen esetekben inkább nem lassítok
2019. nov. 29. 17:01
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem szükséges lassítani.


https://www.youtube.com/watch?v=nLAapCIlr-o

2019. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5 Nem értem ezt minek küldted el, rengeteg ilyen videót láttam már, bár én azokat szeretem nézegetni amelyekben mutatják a roncsok közé szorult hullát cenzúrázatlanul...

De azért köszönöm szépen a videót, majd egyszer míg haladok a pályán megnézem (úgyis annyira unalmas ott, még a kormányt se nagyon kell mozgatni, legalább valamivel lefoglalom magam)

2019. nov. 29. 17:49
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

“Láttam előbb a 70est majd az 50est,de előttem konvojba mindenki haladt 90km/h val így én se lassítottam.”

“Ráadásul már a tököm tele volt, kb 6 órája haladtam (1szer álltam meg mindössze) ha nem muszáj ilyen esetekben inkább nem lassítok”

A tökéletes magyar sofőr.

És csodálkoznak hogy nincs közlekedési kultúra hazánk útjain.

2019. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha szerinted oké közel duplájával túllépni a megengedett sebességet, akkor na nyafogj, hanem örülj, hogy max csekkel megúszod...
2019. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
na kaptál csekket? én kaptam karira, 30 ezres.. :D
2019. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 Na akkor kellemes ünnepeket előre is😅


Nem, nem kaptam egyébként..

De már megtudtam közben, hogy volt kamera, viszont az csak egy térfigyelő jellegű ami arra van, hogy ha baleset történik abba a keteszteződésbe akkor vissza tudják nézni...


Akihez jöttem, az mesélte, hogy egyszer nagyon sietett és ment már át alatta 150-el is úgy, hogy már pont pirosra váltott...

2019. dec. 6. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!