Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosan buktattak meg forgalmi...

Karcsi022 kérdése:

Jogosan buktattak meg forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy: Mentem főútvonalon, majd balra kellett lehúzódnom mert balra kellett bekanyarodnom.És mivel volt hely mellettem akik mennek tovább egyenesen azokat nem tartottam fel. Meg is tettem, akik jöttek szemből azokat természetesen megvártam, hogy elmenjenek, mind addig, ameddig veszélytelenül nem tudok behajtani. De baloldalról meg pont jöttek ki, nekik volt elsőbbségadás táblájuk viszont én mutattam, hogy menjenek nyugodtan, szóval előzékeny voltam. Amikor behajtottam akkor mondta a v.b. hogy húzódjak le... Elmagyarázta, hogy nekem elsőbbségem volt és nem kellett volna lemondanom róla. Tényleg a normális vélemények érdekelnek csak, de elég egy "igen" és egy "nem" is! :)

2019. dec. 4. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos igen. Ezt én is beszoptam. De ha nem így lenne, utólag akkor is hiába kérdeznéd meg, mert már aláírtad a papírt. Akkor, ott helyben lehet csak reklamálni. Az a baj, hogy nem mondják el, hogy ezért bukás jár. Mert szeretnék ha minél többször mennél, hiszen ebből élnek. Sajnálom.
2019. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat és hogy normálisan írtad meg! :) Köszi! :)
2019. dec. 4. 19:14
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Balra kanyarodott a főútvonal? Ez nem olyan helyzet volt, ahol előzékenynek kellett volna lenned, hanem a szabályoknak és a közúti jelzéseknek megfelelően kellett volna közlekedned. Én is megbuktattalak volna, mert nekem az azt mutatja, hogy nem ismered a szabályokat.
2019. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos igen.

Vizsgaszituációban ne nagylelkűsködj! Azt is bizonyítanod kell ilyenkor, hogy tisztában vagy a KRESZ-szel, és fel tudod mérni, hogy egy kereszteződésben ki ki után következik.

2019. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

vizsgaszituban nem lett volna szabad udvariaskodni, főleg hogy elfértél, nem akadályozott a kanyarodásban.


Sebaj, majd legközelebb.

2019. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
vizsgán csak azt, és csak úgy mindent, ahogy tanultad. az a biztos.
2019. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, aranyosak vagytok! :)
2019. dec. 4. 19:57
 8/15 anonim válasza:
62%
Ennél kisebb dolgokért is megbuktatnak...
2019. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
53%

Utolsó vagyok


Ne aggódj legközelebb sikerül

2019. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos igen. Sőt még akkor is buktathat ha más lemond a javadra az elsöbbségéről, nem egy ilyet hallottam már.


Nem rég vizsgáztam CE-ből és szűk helyre kellett befordulnom mert állt egy autó a záró vonalon, nem engedhettem ki mert ott bele bonyolódott volna más is, alig fért el a pótkocsi, pár cm, de én nem akartam megbukni mert egyik autómat kell trélerezni és nem akarok megkérni mást.. meg amúgy is 1 hónap a vizsga időpont foglalás. :(


Sajnállak.

2019. dec. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!