Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Debreceniek, a Salétrom utcán...

Debreceniek, a Salétrom utcán van ingyenes a parkolási lehetőség, vagy fizetős?

Figyelt kérdés

2019. dec. 9. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizetős.
2019. dec. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Debrecenben, a Salétrom utca nincs fizető parkoló zónában; és közeli, távoli környezete is megnézhető ilyen szempontból. Lásd, képen: [link]


Nem kell ehhez debreceninek lenni; parkolási térképen megnézhető. Meg tudtam nézni, pedig messze lakom, és sohasem jártam Debrecenben. Sőt! Még itt, képen is meg tudtam neked mutatni, hogy mit láttam.

De, közvetlenül te is meg tudod nézni, akármilyen messze vagy éppen Debrecentől, sőt, más települések fizetős, nem fizetős helyeit is.

A link, ahol a térkép mozgatható, mérete változtatható, adott helyre kattintással a fizetős napszak és a díj is látható, valamint más települések parkolási zónái is megjeleníthetők: [link] (A „Település” mezőbe kell kattintani, a legördülő menüből kiválasztható a település, például: Debrecen.)

2019. dec. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!