Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bécsben önkormányzati büntetés...

Bécsben önkormányzati büntetést kaptam mert vasárnap este nem vettem parkolójegyet (mert este 18-22-ig fizetős wht? ), be tudják e rajtam hajtani Magyarországon, ill volt e valakinek már hasonló?

Figyelt kérdés
Értelmes, hasznos válaszotokat köszönöm.

#magistrat
2019. dec. 11. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen lehet, hogy igen (tudod, Európai Únió, hatóságok összehangolt működése...),és mire a sok hivatalon körbeér az ügymenet még egy csomó kamat, késedelmi díj miegymás is rárakódik.

Én biztos nem kockáztatnék, 3 év múlva egy 10-szeres számlát.

2019. dec. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok.

Idejött a férjem, és határozottan állítja, hogy az Únión belül tényleg behajtják a bírságot.

2019. dec. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
100%
Elég sok éve már annak,hogy az eu-ban elkövetett szabalytalansag miatt kapott birságot BEHAJTJÁK!Tudod ez az eu dolog nem csak azert jó mert nem kell megállni a határon.........ha gondolod kezdj el szarakodni hogy nem fizeted be,meg nem veszed át a levelet......úgy csak jön majd rá a kamatos kamat,amit előbb-utobb,így vagy úgy de be fognak hajtani rajtad!
2019. dec. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudom mi lehet az a vérmes parkolási büntetés, ami miatt ezert egy kerdest kell kiirni, de gyanitom, hogy nem szaz eurokrol van szo... viszont ha nem fizeted be akkor annyi lesz, ugyanis be tudjak hajtani.
2019. dec. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, befizetem 36 euro..
2019. dec. 11. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!