Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy legközelebb...

Mit csináljak hogy legközelebb sükerül jön a forgalmi?

Figyelt kérdés

Ma volt vizsgám és megbuktam... Mielőtt valaki azt mondaná hogy a vizsga biztos.... Hát nem, én voltam a ludas.

Nem adtam elsőbbséget kikerülésnél.

Meg sok apró hiba volt... De ami a nagy gond volt hogy olyan ideges lettem mint még soha... És nem tudtam legyőzni, és ebből lett a figyelmetlenség, a lefulladás meg egyébb.... Mit csináljak hogy ne legyek ideges?


2019. dec. 18. 13:18
 1/3 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Vizsga előtt egy unikum... Vagy pálinka... És egy csomag orbit rágó
2019. dec. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jah... Nagy ötlet... Kezdjek ittas vezetéssel...
2019. dec. 18. 15:51
 3/3 anonim válasza:
Rutint kellene szerezni még, azaz további órákat kellene venned. Következő vizsgára extra kipihenten menj. Oktatóddal milyen a viszonyod? Nyugalmat sugároz és építi az önbizalmadat? Fontos, hogy ő is bízzon benned. Valamint ülj be egy másik autóba valaki mellé, aki jól vezet, és menjetek egy hosszabb városi utat, közben beszéljétek meg az éppen aktuális közlekedési szituációkat, mit hogyan miért csinál, abból is tanulhatsz még.
2019. dec. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!