Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért ez a helyes elsőbbségi...

Miért ez a helyes elsőbbségi sorrend?

Figyelt kérdés

[link]


Én az A-t nyomtam, de a rendszer szerint a B a helyes.



2019. dec. 22. 23:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem érdekes, már rájöttem!
2019. dec. 22. 23:53
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
C-nek nincs is macisajtja, ergo egyenrangu az utkeresztezodes, szoval jobbkez szabaly miatt a c az elso, utana b, agyalogos meg mivel nincs atkelohely mehet utolsonak.
2019. dec. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
87%
Valóban egyenrangú az utkeresztezodes, ezért c-nek elsőbbsége van b-vel szemben. Azonban kanyarodó járművel szemben a gyalogosnak van elsőbbsége, ezért ő megy először.
2019. dec. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Egyenrangú kereszteződés, jobbkéz szabály. Bár a valóságban valóban az "A" válasz szerint mennek a dolgok.
2019. dec. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
2-es, akkor te akartál a múltkor elütni engem kanyarodás közben? Forgasd azt a KRESZ-tankönyvet szorgosan!
2019. dec. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Akarhanyszor elengedtem kanyarodasnal a gyalogost mindig leba*zott az oktato h minek engedem el a gyalogost, ha nincs atkelo hely, nincs elsobbsege.
2019. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én tanulóvezető vagyok még, de én is tudom, hogy az oktatód hatalmas hülyeséget mondott, kedves utolsó!
2019. dec. 23. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!