Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A győri elkerülő ingyenes?

A győri elkerülő ingyenes?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az M1 es elkerülő szakaszára. A Waze és a nemzeti útdíj weboldala azt írja, hogy fizetős, míg itt a győriek és pár tábla azt jelzi, hogy csak a 85ös és 81es letérő után fizetős.

2020. jan. 17. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt van a fizetős pálya.

[link]

2020. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Régen ingyenes volt, mikor pár éve bevezették a megye matricát, akkor ezt a szakaszt is fizetőssé tették.
2020. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

[link]


Az Egér úttól az osztrák határig fizetős az M1-es.

2020. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy előttem mondják: bizony az mindenütt fizetős. A megyei matricák bevezetése óta.
2020. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Őrületes baromság és jól jelzi a kormány általános inkompetenciáját közlekedési ügyekben, de bizony fizetős. Igen, egy elkerülő út.
2020. jan. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Én úgy tudtam hogy az első lehajtóig nem fizetős. Voltam többször is úgy hogy az első lehajtónál lejöttem és nem kaptam büntetést egyszer sem. Attól függ hogy azon a szakaszon átmész egy kapu alatt vagy nem. Ha nem, akkor nincs gond :)
2020. jan. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

M1 fizetős, attól függ mit lát a kamera.

Például 85-ös első lehajtóig Rábapatonáig "nem fizetős". Csak Enese és Kóny között lesz az első kamera.

2023. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: egész addig, amíg nincs egy kamerás autó vagy megállítós ellenőrzés.
2023. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!