Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van még valaki rajtam kívül...

Van még valaki rajtam kívül aki a forgalmi vizsgán való bukást nehezen dolgozza fel? Szinte tragédiának éli meg?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Uncsitesóm, abba is hagyta a francba az egészet.
2020. jan. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd, egész őszinte leszek, ha ilyen szinten túlreagálod, hogy nem tudsz még vezetni, akkor nagyon nem vagy érett rá, hogy volán mögé ülj!
2020. jan. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Inkább nagyon csalódott vagyok!
2020. jan. 18. 00:46
 4/8 anonim ***** válasza:

A vezetés órák, és a forgalmi vizsga csak egy bizonyítás, aki nem tud 50-80-100óra után sem 1 órát levezetni különösebb gond nélkül, annak el kell gondolkodni azon hogy szüksége van-e a jogsira, érzi-e a dolgot.


Én is nehezen éltem meg, azalatt a közel 9 hónap alatt az ideg miatt fogytam vagy 3-4kg-ot, a bizonytalanság hogy mennyi pénz megy még ki az ablakon, hiába figyelek oda én, ha egy kölyök olyan helyzetet teremt amiért nekem jár majd a bukás ha úgy adódik.

4. alkalommal sikerült, amikor már nem a sors sem szólt bele.


Ezek nem nagy dolgok, tragédia akkor van ha balesetet okoz a kezdő sofőr, sokan elfelejtik de más a nyári szezon, és a mostani.

A motorosokat nagyon kell figyelni, eddig egyre tudtam számítani, az összes többi úgy bukkant föl, hogy mire a hangot hallottam addigra már előttem volt.


Azóta tucatnyi olyan baleset esélyes helyzetem volt, főként női sofőrökből adódóan, hogy ha nem korrigálok, akkor most nem lenne autóm, a nyakamban lenne egy jelentős kár mondjuk.

Az órák alatt az oktató ott volt, aki egy bonyolult helyzetben segített tippelni, Ő miként oldaná meg a dolgot.


Igyekezz odafigyelni, és kevés pénzzel megúszni ezt az egészet, mert később hiába a jogsi, elég egy rossz döntés és sokkal nagyobb kárt okozol mint amit most órákra kiadsz.

2020. jan. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ugyan, megbuktatják azokat is, akik jól vezetnek.újra lehet vizsgáza küldeni, és ez pénzbevétel nekik. ezért szoktak azonnal, az első alkalommal némi kenőp,,,t adni, akkor simán átmész.Tapasztalatból mondom.
2020. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Én pont ma mentem át végre, ez volt a 4. vizsgám!

Én az elsőn valóban bénáztam, lefulladtam vagy 5x, hamar vége is lett

Második vizsgámon szépen vezettem, jött egy kereszteződés, zöld volt, én bementem és bent is ragadtam akkora dugó volt (karácsony előtt), megbuktam.

Harmadikon már a legeslegvégén jártunk, de sajnos a második vizsgám emléke miatt nem mertem behajtani a teli zöldnél a kereszteződésbe, mert sok autó állt szemben, akiket ugye el kell engedjek. A gond az volt, hogy első autó voltam...bukta. Plusz hozzátenném, kriminálisan szarul csináltam meg a párhuzamos parkolást, már ott megbuktathatott volna.

A negyedik vizsgámra kifogtam egy iszonyat jófej vb-t, szinte mindent kiválaszthattam. Volt egy helyzet, hogy balra kanyarodtam kisutcában (egy járható sáv volt csak, a szembesáv, mert a másikoldalon parkoltak az autók), pont jött szembe vagy 3 kocsi...sosem jártam ott még így. Itt megbukhattam volna, de annyira jófej bolt a vb hogy csak mondta hogy tolassak vissza, engedjem el őket és folytathatom.

Egy szóval volt nem egy kudarcom, én is a szívemen viseltem, sőt már felkészültem rá, hogy PÁV lesz a vége, pedig tudom, hogy jól vezetek, csak a vizsgadrukk és a sok hülyeség amit vizsgán elvárnak de való életben szinte senki nem csinálja... egy szóval a lényeg, hogy ne add fel, nem egy ember jutott el PÁVig, és utána lerakta, plusz gondolj bele hány idióta van az utakon! Én nem is értem a sok kommentet, akik kenőpénzt ajánlanak...nálunk még a gondolat sem merült fel, ne azért menj át mert megkented a vb-t. De sajnos az való igaz, hogy a vb-n rengeteg múlik. Ha én ma egy szigorú, kukacoskodó vb-t kaptam volna, mehetnék ötödszörre is vizsgázni.

Sok sikert!

2020. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utána két hét után letettem.Azót
2021. nov. 28. 20:11
 8/8 A kérdező kommentje:
*Azóta lassan két éve vezetek!:)
2021. nov. 28. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!