Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valami cipőre szerelhető...

Valami cipőre szerelhető Csúszásgátló szerkentyűt kellene készítenem, mert jeges a lejtős utca, ahol lakom. Miből csináljam?

Figyelt kérdés
Eddíg zokni-gurigát húztam a cipőmre, de az elvész útközben. Valami egyszerű, házilagos megoldás kellene, amit a buszmegállóban leveszek.

#csúszásgátló-cipőre
2020. jan. 19. 07:51
 1/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%

[link]

Aztán nem kelll faragni szögelni

2020. jan. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni autókhoz folyékony hólánc spray-t, próbáld ki.

[link]


Máshol olcsóbb is akár...

2020. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
...de hogy vegyem meg, ha nem tudok lemenni a lejtős, JEGES utcán? Amúgy nem is értem, a HÓLÁNC-Spray mire lenne jó nekem gyalogosan?
2020. jan. 20. 00:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hegyen lakom, egyszer hasonlóan kilátástalan helyzetben én apró szegeket ütöttem be a bakancsom talpába, ez elég jól működött. Persze csak vastag és gumitalpú cipővel lehet ezt megcsinálni. Házilag a zoknihúzáson és a szögelésen kívül mást szerintem nem tudsz tenni. A hólánc-sprayt amúgy csak simán ráfújod a cipőd talpára, és sokkal jobban fog tapadni, ennyi... én is szoktam használni, még egy sima talpú csizmában is fel tudok jönni vele hozzánk a hegyre, ha lefújom.
2020. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Képzeljétek: Műanyag mosogató dörzsi karikát húztam a csizmám orrára és működött, megtapadt a jégen.
2020. jan. 21. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!