Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Konténeres kamionozásnak mi...

Konténeres kamionozásnak mi az előnye és a hátránya? Kezdőként van értelme

Figyelt kérdés

Igen, ismét én, bocsi ha idegesítő, csak nem találok ennél megfelelőbb helyet, hogy érdeklődjek erről..


Tehát, mik az előnyei illetve hátrányai? Nulla tapasztalattal van cég amelyik alkalmaz? Rosszat gondolok, (részemről rossz máskor logikus) Waberer's korábban keresett konténeres sofőrt, de írták a 1.5 év tapasztalatot,nos ha ezt a Wabi írja akkor tényleg kell?!



2020. jan. 22. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt itt konténeres kamionos kérdés régebben is. Ott leírtam. Ha belföldezés, akkor többet fogsz állni, mint menni. A többit keresd vissza.
2020. jan. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdőként inkább kisebb autóval kezd ne 40 tonnással.

Majd ha lesz jó sok rutinod akkor menj át nagy kocsira.

2020. jan. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én beszeltem egy konténeressel azt mond fél év kell legalább hogy ne csinálj nagy hülyeséget.
2020. jan. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előnye, hogy tiszta munka, nem kell rakodni, azon túl nincs sok dolgod, hogy lecsavarozod vagy kinyitod. Hátránya, hogy sok állás lehet benne, nagyon bizonytalanok a fuvarok, főleg, ha kikötőből kell valamit elhozni. Nem biztos, hogy akkor jön a hajó, amikorra odaküldtek vagy le is szedik akkor, szóval a "hétvégére hazaküldünk" kifejezés konténeres cégnél égbe kiáltott szó. Csak szigorúan napidíjas rendszerben szabad csinálni, semmi ne függjön a fogyasztástól és a km-től sem, mert ha kicsi konténert hozol, simán van 40-es átlagfogyasztásod.
2020. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%

ugyan mar, mi olyan nehez benne megis ?! Sot, sokkal konnyebb megtanulni mint a ponyvast, ponyvasnal ahany potkocsi annyi fele modszerek es praktikak, hat meg ha par eves pot es mar nem ugy csuszik a ponyva mint a fika...


Amugy igazabol pofon egyszeru, csak figyelni kell hogy a 4 ponton le legyen rogzitve megfeleloen. Es nem csak hajokrol jon, vonatokrol is.


En egy evig csinaltam, nagyon ritka volt hogy ne lett volna mar ott amit fel kell raknom.


A nehezebb resze annyi, hogy ahany terminal annyi fele szokas, van hogy neked kell megkeresni a kontit, van hogy csak egy helyre kell allni es hozzak neked, van hogy ki kell szallni van hogy bent kell maradni blablabla...


De haar egyszer voltal ott utana mindig tudni fogod

2020. jan. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!