Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mitől füstöl az autórádióm?

Mitől füstöl az autórádióm?

Figyelt kérdés

Van egy Skoda Octaviám. 3 éve van benne egy Sencor márkájú autórádió. 2 éven keresztül szépen működött.viszont az utóbbi évben gáz van vele.egyszer csak amikor hallgattam a zenét, el csendesedett. A kijelző működött, csak hang nem jött ki belőle. Pár perc múlva viszont újra szólt. Ezt el játszotta párszor, egyre többször egyre több ideig nem szólt (akár napokig). De mostmár egyáltalán nem szól. Sőt el kezdett füstölni, ilyenkor gyorsan ki veszem belőle a kábelt, hogy ne legyen baj.

De sajnos rá jöttem hogy valószínűleg nem a rádióval van gond. Ugyanis be raktam egy másik típusú autórádiót, amivel szintén ugyanezt produkálja az autó. A kérdésem az, hogy mi lehet a baj, hogyha nem a rádióval van gond, mert akármit rakok be, vagy nem szól, vagy füstöl?


2020. febr. 14. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Zárlatos valamelyik hangszórókábel.
2020. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ.

És azt hogy tudom megfejteni, illetve ki küszöbölni hogy melyik? Mármint ajtó kárpit stb bontás nélkül? Vagy mindenféleképpen muszály bontani?

2020. febr. 14. 12:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Autóvillamossági szerelő
2020. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Multiméter.
2020. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne hallgass Kis Grófot és minden jó lesz😉
2020. márc. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!