Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Egyéb kérdések

A kérdés

Mitől füstöl az autórádióm?

Van egy Skoda Octaviám. 3 éve van benne egy Sencor márkájú autórádió. 2 éven keresztül szépen működött.viszont az utóbbi évben gáz van vele.egyszer csak amikor hallgattam a zenét, el csendesedett. A kijelző működött, csak hang nem jött ki belőle. Pár perc múlva viszont újra szólt. Ezt el játszotta párszor, egyre többször egyre több ideig nem szólt (akár napokig). De mostmár egyáltalán nem szól. Sőt el kezdett füstölni, ilyenkor gyorsan ki veszem belőle a kábelt, hogy ne legyen baj.

De sajnos rá jöttem hogy valószínűleg nem a rádióval van gond. Ugyanis be raktam egy másik típusú autórádiót, amivel szintén ugyanezt produkálja az autó. A kérdésem az, hogy mi lehet a baj, hogyha nem a rádióval van gond, mert akármit rakok be, vagy nem szól, vagy füstöl?

febr. 14. 12:15  Privát üzenet  

A válaszok
Zárlatos valamelyik hangszórókábel.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 14. 12:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ.

És azt hogy tudom megfejteni, illetve ki küszöbölni hogy melyik? Mármint ajtó kárpit stb bontás nélkül? Vagy mindenféleképpen muszály bontani?

# 2/4Időpont febr. 14. 12:39 Privát üzenet
Autóvillamossági szerelő

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 14. 12:40 Privát üzenet
Multiméter.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 14. 13:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Passat 1.9pdtdi avf, kb 1 hete van meg. Eddig esős idő volt mindig. Hideg inditaskor kb 4 perc mulva füstöl?
1996-os f astra kombi,1.4 16 szeleppel. generátor szíjjat cseréltem, fel is raktam de a (spanolo) görgő nem forog és füstöl a szíj tőle. Segítséget kérnék hogy mi tudnék tenni...
Miért kormol, füstöl egy chippelt TDI? Ellenben egy benzines nem?
Golf 3 1.9tdi 81 kW Nagyon nehezen indul hidegen van mikor nem is lehet begyujtani mert mire begyuladna addigra lemerül az aksi ha még be indul akkor nagyon füstöl egy kis ideig....
Miért füstöl indulásnál egy gőzmozdony?
Ez mért füstöl-"okádja magából a tüzet"? (videó)

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!