Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Egyéb kérdések

A kérdés

Mikor tudom meghosszabítani az orvosi alkalmasságim?

2 éve csináltam 2023-ba jár le.

102-es kód.

Akár hétfőn és bemehetek a dokihoz, hogy ismét 5 évre kapjam meg?

(Csak egy szimpla kérdés, tacho kártyám ,gki -t újra kellene akkor csinálnom, szóval , na mindegy, csak nem tudok aludni és ezen jár a fejem).

febr. 14. 23:37  Privát üzenet  

A válasz
Nyilván nem fogja neked most kiállítani, milyen hülye kérdés ez?!?!

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 15. 05:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Há ja! Szégyen!

# 2/3Időpont febr. 15. 09:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja, ez az én kérdésem.

# 3/3Időpont febr. 15. 09:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Autósiskolába való beiratkozáshoz szükségem van az orvosi vizsgálataim eredményére, vagy ezt intézhetem "útközben" is?
Ebben az esetben tényleg le kell adnom a jogsimat?
Jogosítványhoz szükséges orvosi vizsgálati papírt elkérheti az autósiskola?
AM kategóra vezethető az orvosi érvényesség lejártát követően is, de legfeljebb az engedély kiállítását követő tíz évig. Ez érvényes jogszabály még?
Uszoda megcsinálhatja, hogy gyerek betegsége esetén, ha kimondottan nem mehet vízbe orvosi igazolással, akkor nem hajlandó semmilyen formában a bérletét visszatéríteni, levásárolni, meghosszabítani?
Most jár le a jogosítványom, ugyebár ezt valami orvosi ellenőrzéssel kell meghosszabítani. Hogy történik ez, mit kell csinálnom, hova menjek?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!