Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ekkora a hiány"szakma" lett...

Ekkora a hiány"szakma" lett parkolóőr?

Figyelt kérdés
Van egy elég furcsa becsípődésem : nem veszek soha parkolójegyet. Nem fizetek olyan "szolgáltatásért" amiért cserébe semmit nem kapok. És még sosem büntettek meg, akárhova mentem (Budapest illetve megyeszékhely) és amúgy is nagyon ritkán látok parkolóőrt, pedig elvileg óránként járnak...szerintem vannak olyan utcák amikre rá se néznek. Vidéken még kevesebbet látok, egy kezemen meg tudom számolni hányszor szúrtam ki őket.
2020. febr. 15. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Addig jár a korsó...
2020. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Én sokszor szoktam látni őket.


Tuti módszer, ha beültetsz egy élethű bábut az autóba. Mert ha ül valaki az autóban, akkor simán továbbsétálnak.

2020. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk reggel 11 körűl tesznek egy kört és ennyi..


De nekem van guminőm, arra teszek egy sapit, mintha igazi lenne, és meg sem büntwtnek.

2020. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
44%

Én olyan jó két éve diákmelóztam parkolóőr kisegítőként. Akkor bruttó 920 forinttal szúrták ki a szemem. Azóta lett vagy 1100 az óránkénti bér. Gondolom nem lehet sokkal jobb a fizetésük a hivatásosoknak sem.

Egyébként elég sz*r tud lenni, hiszen esőben, hóban, 40 fokos napsütésben ugyanúgy kell keringeni a környéken, mint lepkefing a levegőben, és büntetgetni az autókat. Aztán még ott vannak azok az emberek is akik beszólogatnak vagy kicsapják a hisztit, mert meg lettek büntetve, pedig "csak öt percre ugrottak be elintézni valamit".

Meg ahogy hallottam nem volt valami nagyon jó a helyzetük. Mármint a napsütésben kötelezően viselendő FEKETE sapka, hogy az ember még egy jó kis napszúrást is kapjon, és még az cégtől kapott víz is lejárt volt...

A fent említettek tudatában valahogy nem lepne meg, hogyha valóban hiány"szakma"lenne.

2020. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Barnabas333 ***** válasza:
13kerületben rengeteg van...
2020. febr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Decberben 2 hèt alatt 3 helyen büntettek meg.

Igaz, nèmet rendszám volt.

2020. febr. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Jó megoldás, amennyiben van utasod, és amíg intézed a dolgodat, addig át ül a volán mögé!Nem büntetnek, mert személyiség jogot sért!

Tapasztalatból írtam!

Debrecenbe hordtam a fiam a szemészetre, műtötték, és kontrollra hónapokig hordtam.

2020. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!