Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Létezik, hogy ez a videó...

Létezik, hogy ez a videó nincs felgyorsítva?

Figyelt kérdés

[link]


Megmutattam egy mentős ismerősömnek, ő 10 éve van a pályán de azt állítja, hogy ennyire gyors és dinamikus vonulásba soha nem volt részük. Autópályán előfordult már, hogy felvettek 180-as sebességet, de azért a videóban látott helyeken sokkal óvatosabbak voltak még sürgős eseteknél is. Ráadásul ő is megemlítette, hogy biztosan van benne egy kis szerkesztési trükk mert ekkora sebességű kanyarbevételeket nem hinné, hogy ezek a Sprinterek kibírnának borulás nélkül. Igaz egy női mentős ismerős beszámolója volt, de számomra is meghökkentő, hogy ezt mégis, hogy a p*csába....


Esetleg arra gondoltam még, hogy régi felvétel aztán lehet azért tűnik ennyire brutálisnak. Próbáltam összevetni más vonulós videókkal, de ég és föld....

Ti mit gondoltok? Hang alapján nincs felgyorsítva, de mégis számomra azt eleveníti fel a videó egyes részeknél, mintha vakon végig száguldoznál egy foci pályán ahol épp meccs van...


2020. febr. 20. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Nincs itt semmi felgyorsítás. A Soroksári út feletti hídon 11 másodperc alatt érnek át, a térkép szerint ez 300 méter a szalagkorlát kezdetétől a a másik végéig, ez 98 km/h sebességet jelent, simán meg lehet csinálni.
2020. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jobb alul neked nincs véletlenül bekkattintva a gyorsítás? :DDDD
2020. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az alacsony frame rate miatt érzed gyorsítottnak és dinamikusnak.
2020. febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!