Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ittas vezetés miatt utánképzés...

Ittas vezetés miatt utánképzésre kell mennem (többi lent)?

Figyelt kérdés

A feltárással kapcsolatban a következő lenne a kérdésem: A forgalomban való vezetés vizsgabiztossal történik? Mire kell nagyon odafigyelni, ezen alkalmon mikre figyelnek leginkább? Az indulás előtt ugyanúgy át kell majd vizsgálni az autót, illetve elindulás után kell féktesztet csinálni, mint rendes forgalmi vizsgán?

Kérem olyanok írjanak, akiknek már van ebben némi tapasztalata.

Illetve kérlek olyanok ne írjanak , akik csak ezért írnátok, hogy “hogyha rajtam múlna soha nem vezetnél, megérdemled” stb.

Tisztában vagyok vele én is milyen veszélyes, mekkora felelőtlenség volt amit csináltam és, hogy történhetett volna nagyobb baj is és vállaltam és vállalom is a felelősséget érte.


A válaszokat előre is köszönöm.



2020. márc. 4. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom , de biztos ugyan úgy mindent mint egy kezdőnek.

DE kérdezd meg az oktatót és szerintem elfogja mondani.

2020. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szabályok szerint kell csinálni, tehát ugyanúgy mint a vizsgán. És ugyanúgy ahogy kellene a vizsga után is. Mert a szabályok nem azért vannak, hogy a vizsgán egyszer megcsinálod és aztán b..szol rá! Mindig úgy kell csinálni!
2020. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jóval lazább mint egy normál forgalmi vizsga. Nekem azt mondta az oktató, úgy vezessek, hogy biztonságban érezze magát mellettem. Úgy vezettem.
2020. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!