Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most, hogy nem lesznek megtart...

Most, hogy nem lesznek megtartva a forgalmi vizsgák, órám attól még lehet?

Figyelt kérdés
Elvileg 2-3 héten belül kezdenék vezetni, de vizsgákat holnaptól nem tartanak. Órát igen?

2020. márc. 18. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ezotéria topicban talán van olyan, aki a jövőbe lát, és megh tudja neked mondani, hogy 2-3 hét múlva mi lesz... itt még abban sem vagyunk biztosak, hogy holnap mi lesz.

Sokkal komolyabb gondok vannak, az oktatók is egyre többen függesztik fel az oktatást, pedig elvileg még nincsen tiltva nekik, de lehet holnaptól már tiltva is lesz.

2020. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Egyelőre minden leáll.
2020. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Mivel ez is egy abszolút halasztható ember-ember találkozás, az órák többsége elmarad, leszámítva néhány felelőtlen oktató és tanuló óráját.
2020. márc. 19. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem két hét múlva lett volna a vizsgám.
2020. márc. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia, én attol függetlenül holnap is megyek vezetni, viszont megfogom mondani neki hogy mivel majdnem 50 óránál tartok és jól vezetek és jó lenne vizsgát megpróbálni de mivel nincsenek vizsgák egy jó ideig nem vagyok hajlandó addig több pénzt befizetni ‘feleslegesen’ meg autókázni
2020. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te hogyan vezetsz meg mikor hatosagilag is leallitottak az autosiakolak mukodeset.
2020. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elvileg nem kene órát sem tartani, mivel a kocsiban nincs meg a minimum 1 méter közted és az oktatód között... más kérdés ki mennyire veszi komolyan
2020. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!