Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az ország egész területén...

Az ország egész területén leállt a B-s jogsihoz az óraadás, vagy csak nálunk nem adhatnak órát az oktatók?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ebben a helyzetben, vagy országosan nincs sehol se?

2020. márc. 28. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az oktatóm, hogy ha úgy gondolom mehetek, de szerinte nincs értelme, tekintve hogy a forgalmi vizsgát is ki tudja mennyi időre beszűntették, csak a befizetett pénzt pazarlom úgymond (15. óránál vagyok). Ez múlt héten volt, a kijárási korlátozás miatt lehet, hogy már nem is tarthatnának órákat.
2020. márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Óraszám hasonló, de ha vizsga nincs akkor valóban nem éri meg addig menni, köszi.
2020. márc. 28. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezen kívül az agyadat is használd : a fél világ szopik a járvány miatt, jó lenne mielőbb véget vetni neki, amit leginkább az emberi találkozások számának minimalizálásával lehet kivitelezni. Erre meg mennél 30 centire zárt légtérben ücsörögni egy oktatóval, aki ezen kívül potenciálisan tucatnyi másik nebulóval is ilyen közeli kontaktba kerül. Mindezt azért, hogy meglegyen az óraszámod... Ne haragudj, de nem túl felelős döntés (lett volna).
2020. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rövidre fogom.

Ez egy teljesen egyszerű kérdés volt, ha csak nekem nem lenne órám, másnak igen, nyilván akkor sem vettem volna részt órákon.

Semmi rossz nem történt.

Köszönöm a válaszodat, kitartást, egészséget!

2020. márc. 29. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Országos szinten nincsenek órák. Eléggé felelőtlen az oktatod, ha most orakat tart. Tekintve azt, hogy Pesten egy nap kb 6-7 ember ül be mellé.
2020. márc. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy autóban csak egy háztartásban élők ülhetnek...
2020. márc. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem már csak 4 órám lett volna vissza. Vizsgaidőpontom is volt múlthét péntekre. Most meg várok, hogy mi lesz. Gondolom már nem csak 4 óra fog így kelleni, főleg hogy senki nem tudja mi lesz még.
2020. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!