Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha csak úgy kimegyek kocsikázn...

Ha csak úgy kimegyek kocsikázni egyedül vagy egy haverommal a városba, akkor elviekben megbüntethetnek?

Figyelt kérdés
Nem szállnánk ki sehol, csak zenét hallgatunk, dumálgatunk, ilyesmik. Ha véletlenül megállítanak, akkor lehet belőle probléma?
2020. márc. 28. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Igen. 5.000-500.000 a bünti.
2020. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Elvben igen, viszont annyi kibúvó van, hogy az hihetetlen.


Azt mondjátok, hogy boltba mentek, és kész. Éjjel pedig lehet azt mondani, hogy tankolni (ha van a környéken Non-Stop benzinkút).

2020. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de én ma utaztam 80km-t és 1 rendőrt sem láttam. Persze ezzel nem bátorítani akarlak, lehet, hogy neked pont lesz.
2020. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Haveroddal élsz? Mert akkor mindegy, amíg mással nem találkozol.


De ha nem vele élsz, akkor kérlek, ne találkozzatok, mert ez a vírus kůrvára nem válogat és az a legjobb, ha csak a létfenntartáshoz szüksèges minimumon tartod a kontaktok számát.

2020. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen, de meg tudod magyarázni, hgoy hitéleti célból mentek valahová...

tegnap bicajoztam és konkrétan elkerült a rendőr kocsival, szépen lassan. - namondom biztos leb..sz. Meg is állt előttem, kinyitotta az ajtót én elkezdtem kikerülni, ő meg kiszállt, rámnézett, becsukta az ajtót és bement a házba ahol megállt. vagy ott lakik, vagy ellenőrizni ment, nem tom, de kb leszarta, hogy bicajozom.

2020. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bässza meg, nem azért kell a seggeden maradni, hogy ne vágjon meg a rendőr, hanem azért, hogy te vagy a haverod ne fuldokoljon napokig egy romos kórház folyosóján, elvágva mindenkitől.
2020. márc. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!