Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

17.-én vezettem le a 49. órámat... 19-én már nem vitt az oktatóm vezetni.

A kötelező km megvan bőven, viszont kell még egy picit gyakorolni. Úgyérzem max 10-15 óra kell még, viszont az a baj, hogy nincs lehetőségem máshol gyakorolni!!!!

Ugye, ebben a bizonytalan helyzetben, ki tudja meddig kell várnom még. Nem tartozom a legprofibbak közé, de az oktatóm azt mondta, le fogok tudni vizsgázni. Ha nem jön közbe ez a helyzet a világban, legkésőbb májusra már meg lett volna a jogsi.

Jelenleg munkát keresek, ahhoz is jó lett volna, és családi okok miatt van szükségem a jogosítványra...

Nos, mivel gyakorolni nem tudok, mit tanácsoltok, mivel tartsam szinten a tudásomat?

Rengeteg pénz és munka van e mögött az óraszám mögött...

Nagyon le vagyok törve, mert nem szeretném, ha visszaesnék és kárba veszne az eddigi erőfeszítés. Itt nem kevés pénzről van szó.

Vigasztaljatok!


2020. márc. 29. 14:34
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:

Csak annyit tudok tanácsolni, adj hálát hogy ez a legnagyobb problémád.


A vírus miatt rengeteg ember fogja elveszíteni egy családtagját, rengeteg ember veszítette és fogja elveszíteni a munkáját, bukik bele a vállalkozásába és kilátástalan lesz a helyzetük.

Amit közvetlenül nem is érint, ott is lesznek leépítések hiszen csökkenni fog a kereslet, kevesebb embert kell majd alkalmazni.


Ha valakinek viszket a pecke és nem tudja átutazni a fél országot, kell vegyen néhány pótórát forgalmi vizsga előtt, ezek mind apró kellemetlenségek mások problémáihoz képest.

2020. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megtanultál vezetni akkor nem fogsz visszaesni. Nekem az első sikertelen vizsga után volt 5! hét kihagyás, majd 2.vizsga előtti 3 nap vezettem 5 órát, a vizsga volt a 6. és simán átmentem. 405 ezerbe állt meg. Jogsim még mindig nincs kézben, heteket kell várni a postára ebben a helyzetben sajnos. 49 óra nem kevés, ha megtanultál vezetni akkor azt nem fogod elfelejteni.
2020. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! 1-es, Nem ez a legnagyobb problémám. Nyilván nem itt fogom részletezni.

A munkám december végével vesztettem el. A szüleim veszélyeztetett korban vannak. Csak én tudok nekik segíteni.

2. Köszi a választ.

50 perceket mentem így lassabban haladok eleve.

Remélem azért túl sok nem esik ki.

2020. márc. 29. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!