Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Külföldről való autóvásárlás...

Külföldről való autóvásárlás mikortól van rá esély?

Figyelt kérdés

Szerintetek kb mikortól enyhül annyira a helyzet hogy Németországból lehessen autót haza hozni.

Nyáron talán van még esély rá ?


Tudom senki nem tud konkrétat de attól még lehet tippelgetni.

Tudom hogy nagyon komoly a kialakult helyzet és az én k.anyámat mert ilyesmin gondolkozom.


Az ilyen jellegű kommentárokat engedjük el légyi.



2020. márc. 30. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

2-3 hónap legalább.

Ha csak nem valami drága és ritka autó, úgysem éri meg kimenni érte. vegyél itt aztán kész

2020. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem szeptember 8, 16:51-től lesz rá esély
2020. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ősszel lehet.


De amúgy én se értem, milyen autó az amiből az itthoni piacon nincsen?

2020. márc. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 D. Brasco ***** válasza:
70%
Tekintve hogy szinte az osszes rovat tele van ilyen "szerintetek mikor" kezdetű kérdésekkel....már csak meg kell kerdezzelek,hogy aztán téged mivel visz előrébb az hogy vakra elkezdünk itt tippelgetni.........a masik meg az,hogy ha csak nem valami über ritka/drága/veterán vagy valamilyen nagyon különleges gépet akarsz akkor teljesen felesleges külföldről behozni.
2020. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem csodálom a százalékaid, túlságosan realisták lehetnek a válaszaid. A kérdezők 99%-a ezt nem bírja elviselni
2020. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5, pedig mennek fel a százalékai pár hete 22 volt most már 23....de szerintem leszarja, és igaza van 😂... most is le lesz pontozva, mert nem simizte meg a kérdező buksiját
2020. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 D. Brasco ***** válasza:
58%
5-6....abszolut nem érdekel a százalék a válaszom mellett.Nem is sok értelmet látom ennek a százalékolásnak,tekintve hogy az oldalon a legtöbb ember tetszik/nem tetszik a válasz gombnak használja azokat a szines kezeket.Vagy ha a valaszolok nem is pontoznak le,akkor majd jön a kérdező,es majd lenullázza az a válaszod,vagy csak simán törölteti az adminokkal a kommented mert nem kezdtél tapsikolni a kerdéséhez,vagy csak egyszerűen nem a neki tetsző választ irtad.........
2020. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nissan 200 sx vagy toyota celica gt four lenne a kiszemelt.
2020. márc. 30. 19:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk ezek tényleg nem valami gyakori autók...

De Németországba ezért most nem érdemes kimenni akkor se, inkább a magyar hirdetőoldalakat figyeld. Hahun most 2 db Nissan 200 van, azokat nézted már? Toyota Celica meg 40 db

2020. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

# 9 kevered a gt fourt a "sima" celicával

igen végig néztem és a spec forumokat is sehol semmi ami tetszene

ebből külföld lesz...nem feltétlen németország

2020. márc. 30. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!