Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Fel lehet jelenteni rendszám...

Fel lehet jelenteni rendszám alapján valakit, hogy vezetés közben telefonált, és nem indexelt kanyarodáskor?

Figyelt kérdés

Felvétel nincs, de független tanú van.


Nem történt baleset, csak a köcsög még meg akart verni, mikor felvetettem neki a szabálytalanságát.


2020. ápr. 1. 15:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
No.
2020. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%
Kb. minden tizedik autóst fel lehetne jelenteni ennyiből, engem is idegesít, ha valaki nem használja az indexet, de nem lehet vele mit tenni.
2020. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%

Eldontendo kerdest tettel fel. Erre a valasz: igen

Masik kerdes hogy mire mesz vele: semmire

2020. ápr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Beviz Elek ***** válasza:
74%

Szerinted mit érsz el vele?

És ha én találomra megjegyzek egy rendszámot és feljelentem mert unatkozom?


Ez nem így működik.

2020. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
46%
Istenem...
2020. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 D. Brasco ***** válasza:
59%
Önkéntes rendőrnek tetszik lenni a kérdező bácsinak?!
2020. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
És hogyan állítottad meg, hogy szembesíthesd? Majd ő is feljelent valamiért, de sanszosabb, hogy megkapod azt a verést.
2020. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor majd muszáj lesz egy szöget raknom a kereke alá, ha megtalálom a kocsit a parkolóban.


Ugyanis marhára idegesít, ha valakinek nincs igaza és utána még ő jön át az én sávomba, majd szorít le a kocsijával, fenyegetőzik, ordítozik.


Mivel nem akarok vírusos időben arccsonttörést, így igazat adtam neki ott a helyszínen.

2020. ápr. 1. 17:05
 9/26 A kérdező kommentje:

"És hogyan állítottad meg, hogy szembesíthesd? Majd ő is feljelent valamiért, de sanszosabb, hogy megkapod azt a verést."


Melléhajtottam és átszóltam az ablakon.

Kétsávos egyirányú úton úgy gondolom ez nem ütközik szabálysértésbe, amiért feljelenthetne. Még csak nem is szidtam, de tényleg.

A verés az közel volt. Inkább ki se szálltam, mikor leszorított, mert attól féltem, ha meglátja a baltát a kezemben, akkor még idegesebb lesz és használnom kell. (munkámhoz használom a baltát, kertész vagyok, ezért van nálam)

2020. ápr. 1. 17:29
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Fel lehet. De nem fognak neked örülni a rendőrségen, hogy ilyen fassággal rabolod az idejüket.
2020. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!