Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ilyenkor megbuntethet a...

Ilyenkor megbuntethet a rendor ha ki megyek itthonrol?

Figyelt kérdés

Megteheti a rendor hogy megbuntet az utcan ha epp megyek el vagy haza ? Ugy tudom szabadidos tevekenyseget lehet csinalni, kormoshoz fodraszhoz lehet menni ...

haverom megbuntettek amiert kocsikazott a varosba, es blokkot kellett mutatni igazolaskepp hogy boltba voltunk.

Es ha epp kormoshoz megy valaki hogy bizonyitja hogy ott volt? Vagy a fodraszt?

En pl nogyogyaszhoz is el jarok messzebbre es azt hogy bizonyitom? Nem kapok papirt rola... hogy ott jartam mert maganak jegyzetel..

Nem ertem mar az egeszet..



2020. ápr. 2. 17:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Az a kormos a kéményseprő?
2020. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
48%
Természetesen az igénybevett szolgáltatásokról is kapsz bizonylatot. Nyugtát, számlát ilyesmit. Körmösnél, fodrásznál, nőgyógyásznál is (bár nem vagyok biztos abban, hogy a nőgyógyász jelenleg rendelhet, ugyanis szűrővizsgálatot nem lehetne végezni).
2020. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem szurosvizsgalat sajnos. De papirt nem kapok rola . Es a kormos fodrasz mit ad?
2020. ápr. 2. 17:54
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Bocsánat a kérdésért, biztos, hogy a haverod csak szépen haladt a kocsijával és úgy büntették meg, és nem azért mert mondjuk feltűnően kocsikázott már egy ideje körbe-körbe ugyanott, esetleg csoportosult valakikkel?

Mert én azt olvastam, az emberek "becsületére" bízzák a rendelet betartását tehát egyesével nem mennek oda mindenkihez, hogy "Hé Te ugyan mit csinálsz hogy az utcán vagy??", csak azokat büntetik meg, akik gyanúsan viselkednek az utcán, arról nem is beszélve, hogy alapvetően elég sokmindennel kimagyarázható a dolog, amit vagy elhisz az ember, vagy nem...

2020. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nemtudom hogy haverom feltuni volt e vagy sem csak le irtam : )

Csak hogy en ha megyek a dokihoz nem tudom bizonyitani es tartsak akkor sttol oda meg vissza uton hogy megbirsagolnak?...

2020. ápr. 2. 18:09
 6/16 A kérdező kommentje:
Feltuno*
2020. ápr. 2. 18:09
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Meg se büntethette volna, nem kijárási tilalom van...
2020. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

Ez kamu kérdés.

Senki nem kér igazolást arról, hogy hol voltál.


Mi van, ha a boltba mész, és nem onnan jössz? Milyen igazolást mutatsz? Anyukád ír egy papírt, hogy elfogyott a kenyér?

Ez még trollocsának is gyenge.

Ha tényleg volt bünti, az nem ezért volt.

2020. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolso... nem kamu kerdes... tenyleg megallittottak baratnomet es kertek a blokkot. ( elmondasa szerint)
2020. ápr. 2. 21:53
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

Na, mostmár a barátnőd, nem a haverod?

Mondom én hogy kamu!

2020. ápr. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!