Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Veletek történt már hasonló?...

Veletek történt már hasonló? Ilyen esetben mi a leghelyesebb?

Figyelt kérdés

Párommal este hazafelé tartottunk autóval, amikor a távolról kiszúrtunk valakit.

Először azt hittük, hogy csak egy részeg, de ahogy közelebb értünk, a reflektorfényben láttuk, hogy egy fazon, aki hálóingben dülöngélt az úton.

Tipikusan úgy nézett ki, mintha megszökött volna valami elmegyógyintézetből, kócos, égnek álló haj, arcszőrzet, háló fölső, nadrág.

Úgy tűnt, nincs magánál, ráadásul lakott területen kívül történt az eset.

Kikerültük és továbbhajtottunk.

Megfordult a fejünkben, hogy értesítsük a rendőrséget, de végül elvetettük az ötletet, mivel nem tudtuk, hogy hová tart, hogy pontosan hova kérjük az intézkedést, megállni pedig nem akartunk.

Lehet, hogy csak én agyalom túl a dolgot, de érdekelne a ti véleményetek, hogy egy ilyen esetben mit lehet cselekedni?


2020. ápr. 13. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hívtam volna a zsarukat, már csak azért is mert nem volt rajta mellény, de persze kocsiból ki nem szálltam volna, és kb 300 méter megtétele után álltam volna meg.
2020. ápr. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

“ Megfordult a fejünkben, hogy értesítsük a rendőrséget, de végül elvetettük az ötletet, mivel nem tudtuk, hogy hová tart, hogy pontosan hova kérjük az intézkedést, megállni pedig nem akartunk.”


Attól azt még meg tudtátok volna mondani, hogy hol láttátok....

2020. ápr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Molyember ***** válasza:
76%
Ha ez igaz, akkor magára hagytatok egy valószínüleg zavart embert a semmi közepén, éjszaka, egy szál hálóingben. Talán nem ártott volna az a telefon.
2020. ápr. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Elég hihetetlen számomra, hogy BÁRKI ott hagyna minden további intézkedés nélkül egy láthatóan zavart embert az út szélén. Ilyenkor az az emberi minimum, hogy értesíted a rendőrséget és próbálsz jelezni a többi közlekedőnek.
2020. ápr. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
csak abban tudok reménykedni, hogy nem orvostanhallgatók vagytok...
2020. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hívja fel a bokszolót aki, tóth gabi néni
2020. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!