Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A kiskörei Tisza hídon (közút-...

A kiskörei Tisza hídon (közút-vasút közös híd) hogyan működik az átjutás?

Figyelt kérdés

Mik a szabályok rajta? Mire kell figyelni?

Úgy hallottam elég speciálisan működik rajta a közlekedés.


Járt már valaki arra? Mik a tapasztalatai?



2020. ápr. 24. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Lámpa irányítja a forgalmat.

[link] ,20.5184336,3a,75y,4.06h,95.25t/data=!3m6!1e1!3m4!1sipIwcF8_yDEJj0H_jgxGcg!2e0!7i13312!8i6656

2020. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vasúti sorompó+fénysorompó van.

Egyszer az egyik irányból engedi a forgalmat, utána a másik irányból. Ha jön a vonat, akkor mindkét oldalon tilos jelzést ad.

Én még a felújítás előtt jártam arra, de nem hiszem, hogy sokat változott.

2020. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most is ugyanúgy működik: a vasúti átjárót fedező fénysorompó jelzése szabályozza a váltakozó irányú forgalmat és ha vonat jön, mindkèt irányt zárja.
2020. ápr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, az 1. link jól mutatja.
2020. ápr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem is az áthaladás a gáz, mert az adja magát. Hanem a híd végén egyből le kell fordulni, ami este, ködben szívás, mert úgy járhat az ember mint én, és ráhajthat a sínekre. Elbénáztam, tudom, és szerencse hogy a hátsó kerekem még érte az aszfaltot és vissza tudtam tolatni, de ez nagyon veszélyes. Figyeljetek oda nagyon!
2021. nov. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!