Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A kijárási korlátozás alatt...

Vadonavadonban kérdése:

A kijárási korlátozás alatt vonatjegyeket hogy lehet vásárolni, csak előrendelésben, vagy hagyományos módon is?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan aki utazott már hosszabb távra a virus alatt? Voltak ellenőrzések és ellenőrök a vonatokon? Aki nem tud előrendeléssel vonatjegyet venni az most nem is utazhat?
2020. ápr. 25. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az automaták változatlanul működnek.
2020. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont a járvány miatt kényszerültem arra, hogy egy ideig viszonylag messziről vonattal kell bejárnom a munkahelyemre. Nem minden nap és határozatlan ideig, úgyhogy nem bérlettel, hanem jeggyel járok. Automatából szoktam venni, de a rendes jegypénztár is működik. Kalauz is van a vonaton. A vasúti közlekedésben minden maradt a régiben, csak az utasforgalom lett kisebb.
2020. ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es köszi, ez jó infó nekem. Rendőrök nem ellenőrzik ki hova utazik? Kell hazudni vmit?
2020. ápr. 25. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ellenőriz senki semmit. Egyedül az utcán való csoportosulás miatt szólnak. Amúgy oda mész ahová akarsz.
2020. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezzel együtt ha az utazásod oka nincs benne a kijárási korlátozásról szóló kormányrendeletben, akkor NE utazz!


Nem azért, mert seggbebåsznak a gumibottal, hanem azért, mert ez a te személyes érdeked is. Eleve nem vicces megbetegedni ebben a kórban, de az igazi para az, hogy számodra fontos embereknek adhatod át a fertőzést úgy, hogy te magad egészségesnek érzed magadat.

2020. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!