Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy májustól...

Elképzelhető, hogy májustól újra engedélyezik majd a foraglmi vizsgákat?

Figyelt kérdés
Azt olvasni, május 3.-tól enyhítés jön, szerintetek lehet majd utána vizsgázni? Szerettem volna elkezdeni a C kategóriát, ugye páv is kellene, de most még azt se lehet letenni.
2020. ápr. 26. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Elképzelhető. De akár az is lehet, hogy holnapra 2000-rel nő a fertőzöttek száma és kijárási tilalom lesz.

Biztosat senki nem fog neked mondani.

2020. ápr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2020. ápr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Elképzelhető. Vagy ha nem is 4-től, akkor hónap közepétől/végétől, és mondjuk kötelező maszkban. Ez azért közelebb áll a valósághoz, mint az, hogy holnap 2000-rel nő a fertőzöttek száma...
2020. ápr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

3-as, miért is? Ha tényleg nekiállnak többet tesztelni, abból bizony durva növekedés lesz az esetszámokban. Ami persze nem feltétlenül baj, hiszen legalàbb reálisabb adatokat kap mindenki.


Amúgy meg a visszaállás fokozatos lesz, aligha a vizsgáztatàs lesz az elsők között, hiszen a gazdaság szempontjából most nem fontos terület.

2020. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt úgy sem közölnék senkivel, hetek óta napi 10-14 halott és 100 körüli fertőzött. Érdekes.


Ez pont nem veszélyeztetne senkit, itt max 3 ember találkozik egy étteremben meg akár 50-100 is.

2020. ápr. 26. 11:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a páv-ot mondták le meg a D rutin vizsgám.


Páv-ot megértem, de buszba van hely, :D (jó megértem ám, csak próbálom humorosan felfogni).


Remélem maszkba lehet majd. Már mennék a Volánhoz.

2020. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!