Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mogyoród község Budapest...

Mogyoród község Budapest környékének, vagy vidéknek számít? Nagyon érdekelne a válaszotok!

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Agglomeráció.
2020. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem midkettő.Budapest környéke,mert csak 18km Budapesttől.De nem Budapesthez tartózik ezért viszont vidék.
2020. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ! :) Igazad van 2. hozzászóló ...

Mogyoród Bp. közigazgatási határán kívül van, tehát vidéknek számít.


Akkor Mogyoródon lazítanak a kijárási korlátozásokon, mert úgy mondta a miniszterelnök, hogy Budapesten és a környékbeli településeken marad a korlátozás, vidéken lazítanak.


A Budapest környékén alatt azt érti, hogy Budapest melletti kisebb települések a közigazgatási határon belül.

2020. ápr. 29. 22:24
 4/8 anonim ***** válasza:
A közigazgatási határon belül nincsenek kisebb települések, hiszen azok Budapest néven futnak. Budapest környéke az agglomeráció, tehát a 3-as út környékén maradva még akár Aszód is beletartozhat a kijárási korlátozás megtartásának körzetébe. A mai nap fognak részletek kiderülni, tehát valószínűleg lesz egy lista, vagy valami pontosabb megfogalmazás, hogy mégis mit jelent ,,Budapest és környéke”.
2020. ápr. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Igen, utólag én is olvastam, hogy ma lesznek részletek. A listát én is valószínűnek tartom, mert a városok községek lehet nem fogják tudni, hogy rájuk vonatkozik-e, velük kapcsolatban mi a helyzet.


Én azt vettem alapul, hogy pl. mész a H8-as HÉV-vel Gödöllő felé, ott Bp. közigazgatási határáig valóban Bp. különböző részei, városrészei vannak, pl. Sashalom, Mátyásföld stb stb,

viszont még a közig.határ előtt van Csömör, ami gödöllői járásban bp.-i agglomeráció egyik zsáktelepülése, és ráadásul Ilonatelep a közig. határ, az utántól már nem Bp. hivatalosan ...

2020. ápr. 30. 01:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg a másik az, hogy most olvastam, hogy Kovács Zoltán azt mondta, hogy Bp. és az agglomeráció egyes részei a legfertőzöttebbek. Tehát nem is a teljes agglomerációra vonatkozik ez az egész. Így méginkább érik az a lista, amit említettél. Egyébként én Mogyoródra 2 fertőzöttet olvastam csak, tehát nem hiszem hogy a legfertőzöttebbek közé tartozna Bp. környékén.
2020. ápr. 30. 01:04
 7/8 A kérdező kommentje:
Azonban az a megfogalmazás is érvényben van, hogy ami Bp. közigazgatási határán kívül van, az vidék, szóval nagy káosz még ez az egész. Majd ma kiderül.
2020. ápr. 30. 01:27
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg a kormányrendeletet, ott fel lesz sorolva, hogy mely településeken marad érvényben a kijárási korlátozás.
2020. ápr. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!