Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » KRESZ és jogosítvány megszerzé...

KRESZ és jogosítvány megszerzésére milyen kedvezmények vagy támogatások vannak?

Figyelt kérdés
A vírus miatt elvesztettem az állásomat és most lenne a tökéletes alkalom arra, hogy lenne időm rá megtanulni a vezetést, illetve javítanám az elhelyezkedési esélyeimet is. Sajnos csak olyan programokat találtam, hogy 20 év alattiaknak támogatott a jogsi megszerzése én pedig ebbe nem esek bele. Valaki esetleg tud másik támogatásról is ebben a helyzetben? Mennyibe kerül összesen egy jogosítvány? Sajnos félek most nagyobb kiadások a bonyolodni, hogy nem tudom meddig leszek állás nélkül...

2020. máj. 9. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudok ilyenről.

Alsó hangon 200 ezer Ft egy B kat. jogsi.

2020. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

B kategóriára nem igazán van támogatás.

A kresz tanfolyamra van fiatalon valamennyi összeg amit vissza lehet igényelni.

Csak később a hivatásos kategóriára van esély, hogy az állam vagy cég adjon támogatást.


Árban elég sok mindentől függ. Nézd meg a városod autósiskoláinak a weboldalát. De azt senki nem garantálja, hogy nem kell pótvizsgázni, vagy több órát fizetni a minimálisnál.


Kb 200-250 alap hangon ha a dolgok elsőre sikerülnek. Annyi könnyítés van, hogy nem egy összegben kell kifizetni. Igazából ha anyagilag megcsúszol és később felyezed be sem történik semmi.

Az egyetlen dolog amire figyelni kell, hogy a KRESZ vizsga után 2 évbe bele kell férni a sikeres forgalmi vizsgának.

2020. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
400-450 ezer reálisabb manapság. Tudom, mert én is most csinálom.
2020. máj. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a bónusz brigádot böngészd át, főleg Pesten szoktak lenni egész jó ajánlatok, ha szerencséd van akár 100ezer alatti is ki tudsz fogni.
2020. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Például

2020. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!